1. 1.
  hala azeri vatandaşlarını karabağ da katleden ve bu küçücük toprağa nedense kimsenin müdahele etmemesi ile ermenistan ı da israil gibi yapmaya çalışıyorlar. azerileri katledince batı dünyası kör her gün onlarca kanıt varken bile. hala kanıtı bulunamamış sözde ermeni soykırımı var ama. gerçekten çok adaletlisiniz avrupa ve amerika tebrikler hep böyle olun tamam mı bebişlerim. ayrıca hala ermeniler suçsuz diyenlere değerli büyüğümüz osman baydemir den (bkz: ha siktir diyoruz ha siktir diyoruz) parçası gelsin.
  3 ... thebash
 2. 2.
  su götürmez gerçek. onlar yapınca sorun yok, balkan savaşları sonrası balkanlarda yaşayan yaklaşık 5 milyon türk öldürülmüşütür ingliz ve rus belgelerinde geçen gerçek bir soykırımdır onaylanmasada gerçekliği tartışılmaz, türklerin başka milletlere tanımış olduğu yaşam hakkı türklerin hakimiyeti gidince türklere sunulmamıştır.
  -1 ... habit
 3. 3.
  Bilmiyoru oynamalaridir. yuzsuzlerdir, yaptiklari onca seyden sonra saga sola satasmaktan baska bi bok yapmamaktadirlar.
  ... isyankarbumerang
 4. 4.
  ermenilerin şerefsizliğidir. dahası bu dünyanın düzeni. güçlü olanın sözü geçer, aksini iddaa etmek gereksizdir çünkü hiçbir şekilde dikkate alınılmayacak, anti tezi hemen öne sürülecektir. aynı şey çeçenistan için de geçerli...
  1 ... catstark