1. 1.
    (bkz: kale alınmayacak başlıklar) serisine bir yenisi daha eklendi. hayırlı olsun.

edit: başlığı açan arkadaş topuklarına vura vura kaçmış. bana kalmış.
    10 -4 ... vaktisiir
  2. 2.
    ilk olarak azeri değil ek olarak da ben de senden nefret ediyorum.
    9 -4 ... morkurt
  3. 1.
    ben azeriyim biraz, niye öyle diyon ki...
    5 -5 ... yikanmak istemeyen cocuk
  4. 2.
    Lenin torunu,stalinin çocuğu,moskova sevdalısı moskoff azeri diye bir millet yoktur. Türk milleti vardır ayrıca sen bizim nefretimize dahi layık olamazsın.
    6 ... chessplayer
  5. 3.
    bir azerinin sikine bile takmayacağı başlık. yallah ermenistana.
    5 ... erkekseniztekertekergelin
  6. 4.
    Azeriler de sana bayılmıyor amk ermenisi.
    6 ... kama tarkan dondu
  7. 5.
    belə vəziyyətin içine soxum! durumudur. bende gıcık olmuyorum değil.
    1 -2 ... stay with me
  8. 6.
    ermeni ne alaka azerileri sevmemek için illa ermeni mi olmak gerekiyor?? nasıl bir beynin var senin. ermeni sempatizanlığı mı yaptım ben bana ne lan ermenilerden. ona bakarsan azerilerden senin sandığın gibi kendini türk falan görmüyorlar. yıllarca rus yaladı o gardas sandığınız azeriler. Azeriler kendilerini türk falan görmüyor kendimizi kandırmayalım artık bizim bizden başka dostumuz yok benim tek milletim var o da turkiye azerbaycan falan umrumda değil.
    2 -10 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  9. 7.
    Ben kendisini türk olarak gören bütün türk-i ırkların kardeşiyim ki hristiyan musevi farketmez.eğer ki kendini türklüğe yakıştırmıyorsa filistinliden,suriyeliden,kuzey ıraklıdan farkı yok.varolsun türk milliyetçiliği.(yalnız ırkçı olan değil atatürk ün milliyetçiliği)
    3 -1 ... manuelman
  10. 8.
    başlığı kim açıp kaçtı bilmiyorum ama muhtemelen azeri ve azerbaycan türkünün farklı şeyler olduğunu bilmeyen sığırın tekidir.

azerbaycan türkleri bizim kanımızdır.
    6 -2 ... kedilerinbabasi