bugün

bir isçi sisesinin arkasinda yazanlar:

bu yaragin hazirlanmasinda xususi seçilmis bugdadan, yüksek texnoloqiya ile rektifikasiya olunmus ekoloji temiz extra tipli etil spirtinden ve yumsaldilmis sudan istifade olunmusdur.

IÇMEZDEN EVVEL SOYUNUN.

http://img134.imageshack.us/img134/1807/k1916om.jpg
xxx topu kapiya depti

(kapi:kale)
bizzat kendim gördüm... vardiya lsitesinde adamın adının yanında şu yazıyordu: 'sex ustası' (alfabede h harfi yoktur. sehi diye okunur. tamir etmek anlamında...)*
bir filmde iki kadın konuşuyordu..üçüncü kadın sohbete girmeye hazırlanıyordu ki;içlerinden biri ^^sen sokulma^^ dedi..ayrıca tanıdığım bir azeri vardı..kadın birgün binmiş minübüse müsait bir yerde inmek istediğini şöle dile getirince:şöför bey düşmek istirem ;deyince şöför nasıl yani olmuş..ben de gülmekte.n katılmıştım
Benim de bir Azeri kökenli Türk vatandaşı olmama rağmen zaman zaman alışılmadık durumlarda güldüğüm hadiseler toplamıdır.Örneğin bir azeri iş adamı Türk işyerleri veya dükkanları demek manasında azerice '' Türk karhaneleri'' *demiş bizim iş adamları sonradan öğrendiklerinde ortaya böyle muzip bi olay çıkmıştır.yine de azerice'nin asıl,gerçek,halis muhlis orjinal türkçe olduğunu akıldan çıkarmamak gerekir.Ne olursa olsun dil ve lehçemle gurur duyuyorum ve duyacağım,* *
(bkz: azerbaycan yaraklı kuvvetleri)
(bkz: azerbaycan silahlı kuvvetleri)
azeri dilinin hoşluklarını bizlere anımsatan latif azizliklerdir.
(bkz: sümüklü et)
bunun birde tam ters versiyonu vardır. şöyle ki,
bizim meşhur küçük emrahımızın 'annemin kılına bile dokunmazsın' diye böğürüren repliğine gülerlermiş çünkü ve azericede 'kıl' 'bayanların cinsel organındaki tüy' demekmiş.
azeri kardeşlerde buna gülerlermiş işde.*