1. 850.
    halk ayaklanınca bakalım nereye kaçacaksın aliyev efendi.
    ... kyleandzed
  2. 851.
    yıllardır rus ajanları tarafından yönetilen ülke.

elçibey'e neler yaptıklarını unutmadık bu rus artıklarının.
    1 ... uzakyolun yolcusu
  3. 853.
    aybalam diyen bir takım ülke.

bence türkiyede onlara çok iyi bakılırken onlar türkiyedekilere o kadar da iyi bakmıyor.

ben olsam bende bakmam, niye hala ermenistana saldırmadık? natonun götünün kılı olduğumuz için?
    1 ... gold tab gibson
  4. 854.
    Gözleriyle ev yıkan kadınlara sahip olan ülke. Ben sadece azeri bir şarkının yalancısıyım. Bir de kadın gözlerinin tamir etme özelliği taşıdığını sanıyordum. Meğer yıkıyormuş da.
    2 ... el ojala
  5. 855.
    kızları güzel ama. azeri kızlar instagramı yakıyor şaka maka.
    1 ... true
  6. 856.
    azerbaycan

Can ülke. Var ol sen.
    1 -1 ... traveler of secret moments
  7. 857.
    Çoğu kişi bilmez ama komşu ülkemizdir.
    ... fosilcan
  8. 858.
    azerbaycan
    1 ... m a l l
  9. 859.
    Bana göre kardeş değil düşman ülkedir. Öncelikle rüşvet, yolsuzluk vardır. Eğer paranız varsa adam bile öldürseniz suçunuz aklanır. Ufak suçlarda devlet memurları veya polislere rüşvet verip suçunuzu aklayabilirsiniz. Yönetimi berbattır zengin kaynakları olan bu ülkede büyük payı devlet alır çalışanlar ise çok az para kazanabilir.

Sokaktaki kedi köpekleri öldürüp belediyelerine teslim ederseniz bir miktar para verirler son derece hayvan düşmanı bir yerdir neredeyse uçan kuşları da öldürtecekler.

Gün içinde ezan duymak yerine ara ara tüfek sesleri yankılanır. Ezan yasaklanmıştır.

iç yüzünü bilmeden vay benim kardeşim dediğiniz Azerbaycan dünyanın en vahşi, barbar ve yolsuz ülkelerinden biridir. Bir heves giden Türkiye vatandaşlarının yüzde 90 ı dolandırılıp dönmektedir.
    1 -1 ... mervesimay
  10. 860.
    biz şimdi bunların abisi gibi bir şey değil miyiz öyleysek alalım ne var ne yok amk hep köşeye sıkışıyoruz.
    ... imam hatipte okuyan ateist