bugün

Azerbaycan'ı çok sevmektir! Çırpınırdı karadeniz bakıp türk'ün atatürk'ün bağrağına!azerin'e, mustafazahe, ganire paşayeva hanımlara selam olsun! Birgün atatürk'ün bayrağı karabağ'da asılacaktır!
karşılıksız bir sevgidir, azerlerin çoğu irana yakınlık duyar, gerçi israil bu aralar pek yaklaşıyor azeri hükümetine davutoğlu uyuma.
sebep?

diye sorulası sevgidir.
Bir azerbaycanlı olarak mutlu olduğum ve halkım adına teşekkür ettiğim sevgidir.
iran'a falan yakınlık duymuyoruz. Biz de türkiyeni çok seviyoruz.
Çoğu gencimizin de -benim gibi- türkiyede okumasının sebebi de budur. Başka bir ülkede gibi hissetmiyoruz sayenizde. Sağ olun.
fikir uyuşmasından benzer değerlere sahip olmadan ötürü bir sevgi olabilir. daha ne olsun ?
Arkamızdan vurmayan tek devlettir tabi ki sevilir.
KAN ÇEKMESiDiR. BASKA ACIKLAMASI OLMAZ.
Bazen de çok nefret edersiniz. Sebepsiz. Benim gibi.
gayet karşılıklı bir sevgidir. burada ileri geri konuşan-yazan andavalların bu entryleri silinmelidir.
gelelim Azerbaycan Türklerine, öz kültürlerine bağlıdırlar, komünist esareti elbette bazı kodlarda oynama yapmış olsa da vatanperverlikleri anadolu çomar ve apaçilerinden fazladır.
Anadolu Türklerini de severler.
Bir millet iki dövlet derler.
Bakü'yü görmenizi tavsiye ederim. 10 yıla bizden ileride olabilecek bir devlettir bu arada.
Her yerde destek, tam destek.
ajdkhskdhaldhsldhsl bunu yazan kişi bir alman ailesinde doğsaydı avusturya'yı çok sevmek diye bir başlık açacaktı.

bu arada azerbaycan'a karşı nötrüm, eurovision şarkılarını ise genel olarak sevmiyorum. isveçli prodüktörlerden vazgeçin.
bizimle 3 - 5 fark dışında aynı dili konuşan, kültürlerimizin benzeştiği, sınır komşumuz olan sempatik ülkeyi sevmektir.
arap tecavüzüne ugramamis bir türk kültürüne sahip olduklari icindir.
azeriden malını çeçenden canını türkten karını kolla diye bir söz varmış rusların dilinde, hırsızlıkları ayyyuka çıkmış.
Karşıksız olarak sevdiğim , bir gün çıkıp BAKÜ'YE gitmek istedigim memlekettir. Kardeşiz .