1. 181.
  Ortalık kızıştı Azeri milleti 30 senedir gönlünde olan yerleri nihayet geri aldı. inşallah olay Rusya sarmalına dönüşmez. Can Azerbaycanımızın yanındayız.
  10 -1 ... kale3112
 2. 182.
  Rusya destekli ermeniler bu savaştan karlı çıkar maalesef. hayal dünyasında, kuru kuruya milliyetçilik mastürbasyonu yapmanın bir manası yok.
  2 -2 ... chenin cantasindaki nutuk
 3. 183.
  türkiye'nin bu kritik dönemde doğru adımları atması gerekir. bu adım "azerbaycan'ın yanındayız. gerekli desteği sağlarız." da olabilir, "yurtta sulh cihanda sulh." da olabilir. yunanistan'la yaşadığımız gerginlikler ve abd'nin incirlik üssünü taşıyacağı dedikodularının konuşulduğu sırada ilk cümleyi telaffuz etmek ne kadar doğru olur ona devlet büyükleri karar versin. benim gönlüm azerbaycan'ın diplomatik yaralar almadan bu işin içinden kazançla çıkmasından yana elbette.
  2 ... monalisanin ifadesiz yuzu
 4. 184.
  azerbaycan 90'lı yıllardaki fakir ve perişan ülke değil artık. hem dünya siyasetinde çok tecrübe kazandı, hem de askeri açıdan oldukça güçlü pozisyona geldi.

  ermenilerin zerre şansı yok.
  3 -1 ... spin quantum
 5. 185.
  Her daim azeri kardeşlerimizin yanındayız. allah yollarını açık etsin.
  2 -1 ... rebel12
 6. 186.
  ilham Aliyev olmasa destekleyeceğim Azerbaycan’ı da içim el vermiyor.
  Bizim haşmetli onun yanında zemzemle yıkanmış kalır.
  -1 ... barkhausen krakeri
 7. 187.
  Yunanistan ve ermenistan dünyanın piçleri bunu bir kez daha gösterdiler.
  1 ... birimza
 8. 188.
  Ermenistan destekli Dağlık Karabağ Başkanı: Azərbaycan Türk F16'larından ve Bayraktar SiHA'larından istifade ediyor, Dünya bunu durdurmalı.

  Azerbaycan Ordusu Karabağ'ın bütün cephe hattında 2.dalga saldırılara başladı.
  2 ... kellim kellim layenfa
 9. 189.
  Valla neler döndüğünü bilemiyoruz iki tarafta yalan yanlış bir sürü şeyler söylüyor. Gönlümüz Tabiki haklı olan Azerbaycan tarafında istese 2 ayda dağlık karabağı kurtardığı gibi. Türkiye ile Azerbaycan arasındaki sınır bağını bile kurarlar ama burada Azerbaycan ın arkasında Türkiye nin durması lazım. Bence Rusya dan çok iran engel olmak isteyecek. Güçlü bir Azerbaycan iran'daki 30 milyon türkü örgütleyip bambaşka şeyler yaptırabilir.

  Tanrı Türkü korusun.
  ... benimhalaumudumvar
 10. 190.
  Bugün gerçekleştirilen operasyonlar sonrası oluşan harita...
  Mavi:Azerbaycan
  Kırmızı:işgal altındaki alanlar
  Yeşil:Azerbaycanın bugün ele geçirdiği alanlar.

  azerbaycan ermenistan savaşı
  ... kan bankasi soyan sivrisinek