1. 1.
    nasıl "iki devlet tek millet" olduğumuzun belgesi olan sorudur.

can azerbaycanlı kardeşlerimize "türkiye, türk ordusu zor durumda olsa yardıma gider misiniz?" diye soruyorlar sokak röportajında.

hepsi tereddütsüz "giderim" cevabını veriyor, "ben şehit olmaya hazırım" diyen kardeşimden sonra gözyaşlarıma hakim olamadım.
    https://streamable.com/821cf

işte bu yüzden türk düşmanları bize sürekli saldırıyorlar, bizi başka potalarda eritmeye, türklüğü geri plana itmeye uğraşıyorlar.

ama bilmiyorlar ki, daha kendi aşağılık zihniyetleri dünyada yokken türkler at koşturuyordu.

bozkurtlar ulusun, tanrı türkü korusun...
    7 -4 ... tengir budun
  2. 2.
    can azerbaycan, azerbaycan can. iki devlet, tek millet. azeriler gardaşımız. sizi seviyoruz.
    1 -1 ... seruven44
  3. 3.
    azerbeycan'da 2 sene yaşamış olmama rağmen, bu kadar vatan sevgisine sahip bir topluluk olduklarını bilmiyordum. şaşırtan bir videodur benim için.
    1 ... piyano calmaya calisan adam
  4. 4.
    ermenilere sirinlik yapalım diye adamların bayragını coplere attırdı basımızdakiler ama yine de provokasyona gelmediler ve suna eminim onlar bizim onları sevdigimizden daha cok seviyor bizleri. selam olsun karabag'a, selam olsun azerbaycan'a.
    3 ... abaninaltindakisopa
  5. 5.
    bizim politikalarımızdan etkilenmediklerini gösteren gurur verici video.

türk'ün türkten başka dostu yoktur, olamaz. ne varsa yine kendi soyumuzda kendi kanımızda var.
    2 -1 ... serdarsl06
  6. 6.
    Bunu gören de inanır evet elbette 2 devlet tek millet amma ve lakin 100 kişiden 20 böyle konuşur 10 kişisi uygular yani oran muhtemelen yüzde 10 kes makaslayla giderim diyenleri bir araya getirmişler kanaatindeyim.

Sadece Azerbaycan'ın tanımıyan biri buna inanır hayatında hiç Azerbaycan'a gitmeyen biri buna inanır

Bu oran Türkiye'de bile yüzde 30 civarı yani gerçekten zor bir durumda elini taşın altına gerçekten koyabilecek iyimser rakam yüzde 30 kemik rakam yüzde 10

ilk girideki gibi Klavye başında mangalda kül bırakmayanlara inanmamak gerek...ülkeyi ilk onlar terkeder hayran oldukları AB ye sığınmacı olarak ...

Yüzde 10 teorisi var savaş durumları için

En hain yüzde 10

En vatansever yüzde 10

Bu ikisinden hangisi baskın olursa kalan yüzde 80 buna göre şekillenir . Bu teori gayet haklı teoridir.
    -2 ... isminiunutanadam