1. 0.
  millette kafa var, akıl var.

  herkes sizin çomarlar gibi uluslararası ilişkilerini hamaset ve saçma sapan dini-milli hassasiyetler üzerinden yürütmüyor.
  2 -2 ... tasaklara ufleyen adam
 2. 1.
  Azerbaycan'ın yaptığı iyi şeylerden biridir. Lan bu çomarlarda harbi beyin yok, ermenileri çok seven filistinli arap "kardeşleri" için dünyayı yakarlarmış. (bkz: yallah arabistana)
  4 -1 ... kazakistanli
 3. 2.
  ilham aliyev ilk gunden recep tayyip erdogan'a destek aciklamasi yapti.

  uyumayin.
  6 -1 ... sari civciv
 4. 3.
  uluslararası ilişkileri, dini-milli hassasiyetleri düşünmeden saldıran abd ve israil güçlü olduğu için haklı, biz sesimizi yükseltirsek hamasiyiz ve suçluyuz. Ya tabi.

  --spoiler--

  BAKÜ/ Azerbaycan Cumhurbaşkanı ilham Aliyev, ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs'ü israil'in başkenti olarak tanıma kararının, çok yanlış ve uluslararası hukuka aykırı bir adım olduğunu bildirdi.

  https://m.sondakika.com/a...baskenti-olarak-10330252/

  --spoiler--
  2 -1 ... gazeloglu
 5. 3.
  Burda yazarların biraz daha bişeyler bilerek yazması gerekiyor. Öncelikle kimseye yaranmak istedikleri için değil arap hükumetleri amerikanın yalakalığını yapıp müslüman ve daha önemlisi haklı olan Azeriler yerine ermenileri tuttuğu için israil’i desteklerler. Ayrıca israil de Hocalı katliamını tanımıştır, mitinglerinde Azerbaycan’ın ve Türkiye’nin bayrağını çiğneyen arap halklarına karşı bence de haklılar. Uluslararası siyasetten bi’haber aciz insanların okuduğu iki satırla buraya yazması cidden efsane komik.
  -1 ... alexabiniz
 6. 4.
  azarbaycan çıkarları için israil'i kınamıyor.
  ... efendi hitler
 7. 5.
  Büyük bir eksiklik kınama konusunda Tayyip Erdoğanı örnek alsınlar Tayyip Erdoğan kendimi bildim bileli kınıyor tabii işe yarıyormu orası bilinmez.
  ... haylaz sirin