bugün

''ok. im going to attempt to drown myself. you can try this at home. you can be just like me.''
(bkz: tmm). (bkz: ok bye)
ölmeyi bile becerememek. eline, yüzüne, gözüne bulaştırmak denir buna. söz konusu arkadaşın bunu yapmayacağından emin olmakla birlikte, geri dönüşünü merakla bekliyoruz.

tamam kötü şeyler yaşamış olabilirsin*. ama savaşamayacak kadar da aciz olmamalısın.
(bkz: az sonra attıracağım)
(bkz: ahirette entry giriyorum gözlerim kapalı)
(bkz: ölü götüne kim pamuk sokacak sorunsalı)
ciddi olmasa bile ciddiye alınması gereken haberdir.
ciddi değilse gülüp geçilir, en fazla kızılır.
ciddiyse?
.
(bkz: sen önünü kış tut bırak yaz gelsin)
(bkz: öldü öldü bırakın)
(bkz: taş atın ölmedi)
azrail in "seni bekliyorum aq bi karar ver artık" şekşinde yanıtlayacağı söylemdir.
(bkz: şimdi sinirden kendimi sikicem)
(bkz: Yaşanmış intihar deneyimleri) eğer buraya ölmezsen yaşadıklarını yazarsan sevinirim.

Edit: inan değmez...
tandığım tanımadığım tüm herkesten haklarını helal etmesini ve benden yana üzerinizde hakkım varsa helal olsun demek isterdim, ki ne helallik isteyeceğim lan fakir i.neler.

bu dünyada beni gören kollayan bir tanrım yok benim. öyle olsa çoktan benim çağrılarıma geri dönüş yapardı. küçüklüğümden beri bir insan hep mutlu yaşar mı ? ne üzücüdür mahallenin zengin, yiğit burjuvazi delikanlısı olmak. mahallanin fakir çocukları gıpta ile baktılar bana. balkonda beni izleyen annemin ne oluyor orda bakim diyerekten seslenmesi, ve her birine 100'er dolar vermesi ile yavrularının toplanması için bir kaç dakika mola oldu. kaçıştılar sonra geri döndüler. saklandıkları deliklerden başlarını tekrar uzatmaları fazla bir zamanı almıyordu. ezdim onları. kadir inanır ın tecavüzcü coşkunu sikmesi gibi. okulda arkama "büyük adamsın" kağıdı yapıştırdılar. sonra ben zenginim oldu o yazı. daha sonraları kapitalist patron'a kadar vardırdırdılar işi.

okuldaki fakir arkadaşımın biri beden eğitimi dersinde tüm kızların önünde şortumu indirdi aniden. zara boxer'im, atletik vücudum ve şaşkın bir surat ifadem ile playboy oldum.tüm bunları neden düşünüyorsam eskide kalmış hayatımın parçaları. herhalde o çokça bahsedilen gözün önünden film şeridi sekansı olsa gerek. sakinim. korkmuyorum.zenginim. tavandaki demir çengele bağlı aşağı doğru salınan sicim bana bakıyor. hafif hafif sallanıyor. birazdan boynumun altında elmacık kemiğimin ortasında duyumsayacağım. yutkunmak istesem de yutkunamayacağım. ölmeden bir mekup hazırladım. ölümümden kimseyi sorumlu tutmuyorum. altına da imzamı attım. kimim kimsem olsaydı, ona da bir mektup bırakırdım elbet. ama yok. lacoste ayakkabılarımı giydim, altımda bir diesel üzerimde lacoste bir t-shirt.

ses yapsam da, 230 liralık ayakkabılarım fazla ses çıkartamaz, kimse duymaz.. sakin, guzide bir semt villasında oturuyorum. en yakını yüz metre. beni bulduklarında ölümüm üzerinden en az 2 saat geçer. belli olmaz bakarsın bir 3-5 saat'e çıkar. kapıma gelen ajans kızları kokudan rahatsız olup da kapımı çalar, şüphelenince de polise haber verir. en iyisinden bir 5 saat'im var. yalnız başıma koca bir 5 saat. bakalım kimlere karışıcam gecenin bir yarısı. tam onikiyi vurduğunda duvar saatim. merasimi başlatırım dönüşü olmayan bir yola girerken boşlukta simsiyah iki kanatlı bir kapı açılır ve onun arkasında doğmayan güneş kapıda.

allah inancım yok. olmasada olur, parası neyse verir geçerim cennetime. hoşçakalın fakir i.neler. (bkz: cool adam)
(#8055151)
(bkz: just do it)
(bkz: etrafa sıçratmadan lütfen)
(bkz: ali sami was here)