bugün

baştan söylüyorum, buraya kendi nickini yazanın annesi-babası ölsün. amin kırmızı bayrak.

troll lerin taşıdığı sözlük hanemizde çamur olmadıkları için kimseye bulaşmayan, sessiz sedasız efendi gibi yazan, eşi dostu ahbabı olmadığı için sürekli reklamı yapılmayan; en sonunda takdir görmedikleri için silinip giden sözlük yazarlarıdır. bazen birkaç bazen onlarca harika yazısını sözlüğe armağan etmiştir fakat insanların değerlerine söven sütü bozuklar kadar itibar görmez. sürekli karşılaştığımız kırık kalp hikayesindeki efendi erkek tiplemesi gibi piçliğin karşısında silinir gider. çünkü insana gerçekten de sken yarar.

şimdi bilinmek nedir? benim bilmeyip de sizin çok iyi bildiğiniz kişi vardır, herkesin bilip de hakkını teslim etmediği yazarlar vardır. birilerini övmekten, iyiyi takdir etmekten ölesiye tiksiniriz çünkü. övücü yazı anında alaşağı edilir. kalıbını sikeyim ben onların, size bir şey olmasın. hele gelin:

hz isa zamanında roma'ya ödenen vergi meselesi yahudiler tarafından vukuat olunca bunların demirbaşlarından biri mesih bildikleri hz isa'ya meseleyi sorar. peygamber de paranın üzerindeki resmi gösterip kimin resmi olduğunu sorar. cevabı alınca da efsaneleşen deyim ortaya çıkar: sezar ın hakkı sezar a

oysa naçizane bendeniz devamlılığı ve bir üslubu olan yazarlar biliyorum.

mesela: onthemove diye bi adam varmış, zamanında modluğa kadar falan gelmiş. şöyle entryleri var:
(bkz: genç semih olmak#10300200)
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar#10180898)
(bkz: reddederken teselli eden kız#10521160) vs. vs..

adamın nickaltı kaç sayfa? 4..

mesela mesela:

phoenixs ashes adlı bir yazar, tek sayfa nickaltı, harika entry(ler)..

(#13492306)

arbutus unedo,

(#14904854) ciddiyet.. ve bu adamın tüm enrtyleri bu minvalde. nickaltı 4 sayfa. öven eksileniyor üstelik.

ve daha nice güzel insanlar..

not: saydığım insanlarla hiçbir tanışıklığım yoktur. sadece entrylerine denk gelip büyük kısmını okumuşumdur. yani sezar'ın hakkını sezar'a teslim ediyorum sevgili romalılar.

imza: isa.
mert şekilde sezar'ın hakkını sezar'a vererek dikkat çeken yazardır kendisi, persona n0n grata.
(bkz: ben ben)
küçük insanlar kişileri tartıştıkları için iktisatçılar adam smithleri hukukçular montesquieuları ezberler. aslında hiç bir önemi yok, ekol mekol yalan, rol model de safsata.

(bkz: buralar hep entry dolacak)
(bkz: merhaba). sanırım nick altında bir tek benim entrym var ama kıyak bir insandır. Sağlam.
(bkz: dafaiss)
(bkz: cparty)

Sürekli entrylerini takip ettigim yazardir.
(bkz: sizofreni)
(bkz: ogreneceginiz cok sey var)
(bkz: Irzk)
(bkz: torba)
(bkz: sukunet)
(bkz: fikir bahcesi)
(bkz: ogreneceginiz cok sey var)
an itibariyle çok bilinen sözlük yazarlarıdır.
ıkı yumurta bır sucuk'tur. adam 9. nesıl yazar ama harika tspıtleri var.

sam gold, hbbıa, bluevelve, ntv muhabırı, komınıstımam, fıkır muhendısı fıkrı, sevımlı kucuk yalancı da bu katogorıye rahatlıkla gırer
(bkz: ahirtime)
olsa olsa (bkz: melonella)dır. hiç kıymetim bilinmiyor.
ben bi tane daha keşfettim.

(bkz: pisiklet)
kim kendisini degersiz olarak gorur ki..
hala az biliniyorlar.