bugün

elektrik, su, kira vs vs giderlerin heder ettiği öğrenci bütçelerinin bir nebze belini doğrultması için geliştirilmesi gereken alternatiflerdir. *
aşk acısı, ama şöyle ağır bir aşk acısı. ilk yudumdan sonra kafa olma garantili.
headbang yapmak, pogo yapmak.*
alkolu ağızdan almamak...
pulse konserini izlemek. alkol almaya gerek yoktur.
etil alkol almak.. bir damlası bile kafa yapar.. ayrıca aseton da aynı işi görür.. lan almayın sakın birden kıllandım ciddiye falan alırsınız diye.. ölüyorsunuz olm..
boktan bir aşka kendini kaptırdınmı sarhoş olmak için bir bardak su bile yeter. zaten yaşadığın duygular başını döndürecek kadar mide bulandırıcıdır. ayrıca konuyla alakalı olarak (bkz: yeter ki onursuz olmasın aşk)
biranın içine yarım aspirin atın, yok ben dayanıklıyım diyorsan tam at.

bazı arkadaşlarımız sigara külü atmaktan filan bahsetmiş, ağzınızın tadını bozmayın derim ben, içtiğinizde boşa gider.
(bkz: 3 ytl lik şarap)
birinci adım anathemadan herhangi bir şarkı açılır,
ikinci adım sevdiğin ve ayrıldığın veya kaybettiğin biri düşünülür,
üçüncü adım bira açılır ve içilir,
dördüncü adımı vücut otomatikmen yapar zaten.
eğer gündüz saaatleri ise veteriner ilaçları satan bir yerden ketamin alın, ketamin ne için lazım derlerse köpeğim kızana geldi herkese saldırıyor, onu sakinleştirmek için dersiniz. ketamin in satış fiyatı 3 ytl dir.

aldığınız iğneyi teflon tavanın üstüne boşaltın, kuruyuncaya kadar ısıtın, kuruyan ilaçı tavadan bıçak veya spatula ile kazıyın, eğer bira ile içecekseniz ölçek olarak, sigaranın filitresini dilinizle ıslatıp kurumuş ilacın üstüne dokundurun, yapışan parçacıkları biranıza atın, kesinlikle fazla kullanmayın, zaten ikinci birayı içemesiniz.

bir başka yöntem daha var ama götümüze girebilir endişesi ile yazmıyorum, merak edenler mesaj atabilirler.
farkı iki içkiyi karıştırmak son derece etkilidir. ayrı ayrı içildiklerinde bir şey yapmayan içkiler karıştırılınca fena yapıyor.
sensation white adlı partinin mp3lerini edinmek. hiç alkol almadan insanı kafa eder yarım saat içince. böylelikle az alkolle kafa olursunuz. *
alkolü alırken bir kaç damar şarkı da beraberinde dinlenirse en tatlı sarhoşluklardan biri yaşanabilir..
kadeh, şişe veya bardağın içine, birkaç tane kesme şeker atmaktan geçer. şeker, alkolün karaciğerden daha çabuk geçip kana daha erken karışabilmesine olanak sağlamaktadır.
biraya kül atmak sadece piskolojiktir, alkolleri karıştırmak mide bulandırabilir. En iyi yöntem 3 ytlye papazkarası alıp fondip atmaktır. Hem ucuz hem hesaplı.
aşıkken içmek ve bir umudun peşine düşmek.
deneyin, sarhoşuğun dibine varıyor, semasına çıkıyorsunuz.
bir 70'lik votka varsa ve 4 kişiyseniz,

önce boş bir 2.5 litrelik kola şişesinin içine 70 lik votka dökülür. üzerine 1 lt süt, 6 tane nescafe ice ve 30 tane şeker atılır. bu karışım şekerler iyice eriyesiye kadar çalkalanır ve buzdolabına koyulur. soğuyan içki yaz sıcağında içildiğinde feci çarpar. bir kaç saat kendinize gelemezsiniz. fazla içmeyin, arkadaşlarınız kıçınızda yumurta kırıp "hadi sana kaydık ehehe" gibi saçmalayabilirler, hatta direk zkip yumurtada kırabilirler. kısaca götünüze sahip çıkın.
çay kaşığı aracılığıyla birayı kaşıklamak gibi bir fantazi vardır ki deneyen olmamıştır henüz. rivayettir o rivayet.
kendini önceden sarhoş olmaya şartalamak ve ulaşamayacagın şeylerin hayalini kurmak.
edit: Denedim oldu.
basit bünyenizin kaldırmadığı miktarda alkolü ağız yoluyla almak ,aç karna daha etkili olur.*
(bkz: empyrium)
soslu fıstıkla için efenim bırakın kafa bulmayı etrafa bile kusarsınız.
afrikada bazı kabilelerin pamuğa emdirdikleri alkolü anüslerinden içeri soktukları rivayet olunur. artık efsane midir cidden sokuyolar mı bilemicem ama bagırsaklarda yapılan emilimin alkolü daha hızlı kana karıştırması hiç de o kadar saçma görünmüyo.deneyenler mesaj atabilir.*
pipetle içmek. tartışılmasız (!) en en etkili yöntemdir. kılcal damarlarla dolu olan ağız mukozasının içinden beyne alkolü en kolay ve çabuk şekilde ulaştıracak yolu kullanma fırsatını sunar pipet size. doğal dolaşım yoluyla alkolün kana karışmasını beklemezsiniz, alkolü burundan çekmek gibi bir şeydir bu. tabii içim zevki ve gusto açısından değerlendirilmemeli eğer amaç çabuk sarhoş olmaksa. çay kaşığıyla da hızlı hızlı içmeyi deneyebilirsininiz. eminim kılcal damarlarınız hayata yeni bir kıl cal bakış açısı kazanacaktır. deneyin.