1. 1.
  başlığın olması gereken hali, "azınlıkların türkiyeyi yönetmek isteyip başaramaması" şeklindedir, azınlık olup ülke yönetiminde söz sahibi olmak isteyen kardeşlerim.

  büyük bir yıkım olması muhtemel. aslında "muhtemel" demek olaya iyimser yaklaşmak denilebilir, söz konusu iktidarsızlık için.

  çünkü gerçekleşmiştir. ihtimalden çıkmıştır yani, karşıt görüşe adeta bir düşman askeri gibi saldırmalarının asıl sebebi işte budur.

  16 yıldır her seçimde sandığa gömülmeleri artık zıvanadan çıkmalarına sebep olmuştur bu azınlık kesimin. yaklaşan 2019 seçimlerinin bir dönüm noktası olması ve bu seçimden de kol saati çıkması ihtimali deli etmeye yetiyor bu zavallıları.

  o yüzden olumlu/olumsuz her gelişmeye ellerinden geldiğince küfür/hakaret ederek karşı çıkıp tepki gösteriyorlar. bunun en son örneği de kk'nın mehmetçik'e moral için hatay sınır karakolunu ziyaret eden sanatçıları akıl almaz ithamlarla anması örneğin.

  lakin karşılık bulmuş zavallı çıkışı kk'nın. biz mehmetçik e gittik sen de ypg ye gitşeklinde cevap vermiş vatan sevdalısı sanatçılarımız. ne de güzel olmuş.
  1 -1 ... frktmz krds frktmz