bugün

Eskiden severdim, şimdilerde işi tüccarlığa döktüğü için bana rahatsızlık veriyor.

Sabah bal tanıtıyor, öğlen lansmanda, aksam başka bir şey tanıtıyor. Muhtemelen musluk akıyorken dolduruyor ve bana asla samimi gelmiyor.
takvimde, günün kız ve erkek isimleri.
Eskiden oyuncuydu, şimdi aroma terapi gibi sikimsonik işlerle uğraşan tanınmış bir kadındır.
ex kocasına nafakayı 60 kat arttırarak 175 bin liraya yükseltilmesi için geçen günlerde dava açmış.

https://www.hurriyet.com....=t.co&utm_medium=post
severdim ben bu kadını ya. yazık, rezil etti kendini. aşı karşıtı kampanya başlatmış 3 kuruşluk bilgisiyle. bir de doktorları gömüyor, 'aşı kartellerinin satılık elemanları' diyor utanmadan! yahu kadın, senin 'aşı gerekliliği' hakkında yorum yapabilmen için lise eğitiminden sonra; önce 6 sene tıp fakültesi okuma, üzerine Tıpta uzmanlık sınavı denilen babalar gibi bir sınavı geçmen, çocuk sağlığı ve hastalıkları anabilim dalında 4 sene uzmanlık eğitimi alman, üzerine uzmanlık sınavını başarıyla vermen gerekir. ha bütün bunlar bile seni 'aşı otörü' yapmaz. azcık oku, araştır, bilimsel makaleleri incele. çiçek denilen bela hastalığın aşı sayesinde ortadan kaldırıldığını öğren. çocuk felci aşı sayesinde kaç milyar çocuğun felç olmaktan kurtulduğunu öğren. ondan sonra çık açıklama yap.
aşık olduğum kadındır.
iyidir hoştur.... onun bununla adı çıkmamıştır... sade bir güzelliği olan başarılı bir aktristtir.
(bkz: gel gel panayır var)
kepçe kulakları nedeniyle sürekli kulaklarını kapatan saç modelleri tercih eden hanım kız.
kepçe kulakları ayrı bir sevimlilik katıyordu. bu nedenle seçtiği saç modelleri hatalıdır diyebiliriz.
fazla göze batmaktan hoşlanmadığını düşündüğüm yetenekli, üsturuplu oyuncu. çifte bela gibi bir diziyi bile izleme sebeplerinden biriydi.
1973 doğumlu olmasına rağmen hala taş gibi olan hoş bayan. trt1'de yayınlanan "seksenler" dizisinde oynamaktadır.
gürsel birsel bergüzel korel karışımı güzel bayan.*
makyaj güzeli olan hatun.
eski eşinin yahudi olmasından ve kızına verdikleri ismin de can yael olmasından ötürü kendisinin de yahudi olduğunu düşündüğüm oyuncu kişi.

bir de sözlük yazarlarından bazılarının kişiliğini( ne ara tanıştılarsa diziler vs dışında) eleştirdiğini gülümseyerek okudum. harbiden nerden biliyonuz lan kaprisli olduğunu ukala olduğunu?
şuan cnn türkte arz-ı endam ediyor. biraz yaşlanmış malesef.