bugün

gerçekten düşüncelerinizi merak ettiğim durum. boş doktorun dediklerine itiraz niteliğinde, bugünkü yazısının ilk bölümünde,kadınlar için penisin harikalığından bahsetmiştir.
''bu, aynı zamanda, biz kadınlara da hediye olan, penis denen şahane şeyi, bir kas yığınına indirgemekle aynı şey..'' ayşe armanın yazısından alıntıdır.

bence doğru söylemiş. allah ın verdiğini helal yoldan kuldan mı saklayacan? allah ın kudretine örnektir. söylemesi güzel olmuş, bayanlar kıymet bilir bari erkeklerine.. tebrik ediyorum ben

ayşe armanın op. dr. ceyhun irgil in meme cinsel organ falan değil gibi sözlerine karşılık yazdığı yazıdan alıntı ve yazdığı kısım penis le ilgili alıntı:

'' ama lütfen kuyruk yağına da indirmeyelim!

bu, aynı zamanda, biz kadınlara da hediye olan, penis denen şahane şeyi, bir kas yığınına indirgemekle aynı şey..

oysa bütün erkek dünyasının sihri, büyüsü, acısı, mutluluğu, her şeyi o kas dokusu...

doktor bey in bırakın hekimliğini hiç aşık olmadığını, tutkuyla sevişmediğini filan düşündüm bu açıklamaları okuyunca..

ayrıca memenin cinsel organ olmadığını nerden çıkarıyor?

kadınlar gibi memeleri var da, tahrik mi olmuyor?

basbayağı cinsel organ!

hatta fazlasıyla.

bırakın memelerden tahrik olmayı, sadece memelerinden orgazm olan kadınlar var '''
vajinasıyla düşünen dişi tür için gayet normal olan bir hitap şeklidir. yakında ağzı yerine vajinasından konuşmaya da başlayacaktır.
penisinden başka övünecek şey bulamayan türk erkeklerini şaşırtan hitap. alışkın değiller ayşe arman kendileri bile inanmıyor öyle söyleyince.
yazının sonunda "ben başka şeyler de yapıyorum memelerimle hocam " diyerek engin entellektüel birikimiyle bizleri aydınlatmıştır.

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/21867111.asp
Benim insanlara verecek ahlak dersim yok ama yıllardır deli gibi röportajlar yapan, her hafta birilerini konuşturan, gündem yaratan, manşetlere çıkartan, yeri geldiği zaman muhabirlik yapan bir gazeteciyi ''vajinasıyla düşünen dişi'' olarak tanımlayan arkadaşlar o entryi muhtemelen vajinanın tam arkasındaki organıyla yazmıştır.
ağzının tadını bilen kadının hitap şeklidir.
güncel Önemli Başlıklar