Advertisement

 1. 1.
  pepsi max ictim aysun kayaci opmedi davasina alternatif davadır. davacı aysun kayacı yı öpmüştür ama reklamdaki gibi pepsi max içmiş gibi olmamıştır. dolayısıyla aysun kayacı'nın, reklamda vaad edilen faydayı sağlamadığı gerçeğinden hareketle ve ayıplı olduğu gerekçesiyle pepsi max bedeli olan 1,3ytl maddi tazminat istemi ile açılabilecek dava.

  yada davalı aysun kayacının iadesini, ayıbının bedelsiz olarak giderilmesini veya ayıbı karşılığının bedelden düşülmesini isteyebilir.
  8 ... grup vitamin
 2. 2.
  -aysun kayacı yı optum pepsi max tadı yoktu.
  -sus ve yalamaya devam et.
  -2 ... laedri
 3. 3.
  "ulan bu millet amma meraklıymış aysun kayacı'nın dudaklarına" dememe bir sebep daha. hayır belli ki pepsi max'le aysun kayacı'nın arasında, aklı evvel kişileri gerzek tüketim çılgınlığına salma ve her kutuda ceplere dolan çil çil paralar dışında bir bağıntı yok, belli ki ne pepsi max içince aysun kayacı alt dudak verecek ne de sen pepsi max tadı var mı yok mu diye aysun kayacı'yı deneyebileceksin, yani tüm hikaye bir hayal gerzekliğinden ibaret, e be evladım hayallerini yüksek tutsana! bir angelina jolie dudağı olsun bir jennifer lopez g.tü olsun bu tarz arkadaşlarla bağdaştırsana yediğini içtiğini. google'ı her açtığında iki "o" yerine pamela'nın memelerini gördüğünü san mesela, ne bileyim! hiç olmadı axess kullan vallahi özgü namal daha güzel!
  ... sally
 4. 4.
  (bkz: pepsi max ictim aysun kayaci opmedi davasi)
  ... fatal
 5. 5.
  http://www.sabah.com.tr/h...4CBC87A9B3AB014BBDDB.html

  halkımız kafasını çalıştırdıktan sonra her zaman vakit geçirebiliyor,ne yapsın evde oturup "ti-vi" izliyene kadar "dava açıyım bari" demiş.haklıdır.
  ... midnight
 6. 6.
  (bkz: içtim kapuçinoyu öptüm al paçinoyu) * *
  2 ... thomas anderson
 7. 7.
  (bkz: aysun kayaci yi ictim pepsi max opmedi davasi)
  3 ... spiritualized
 8. 8.
  Aysun kayacı'nın reklamda göstermiş ve tahahüt ettiği zorunluluğu olan öpüşmek fiilini yerine getirmemesi sonucu açılabilitesi yüksek davadır.
  (bkz: aysun kayacı beni öpmesin azıma sıçsın)
  1 ... carmadon