bugün

dövmelidir. memleket açısından hayati derecede önem teşkil eden bu hususta bizi bilgilendiren ayşe arman hanımefendiye burdan teşekkürlerimizi sunarız. siz olmasanız biz nereden öğrenirdik ayşe hanım memenizdeki dövmenin cinsini cibiliyetini. allah ın bize bir lütfusunuz siz.
üzerinde ömer yazar.
iki memeden sağ tarafta olanı.
(bkz: sadrazamın sol taşağı)
sol memesine yıllardır sabırla komşuluk yapandır. güzel midir? bilmem.
ertuğrul özkök'ün seviyesizliğini kanıtlayan meme.
dövme yapılmayan sol memesini küstüren memedir.
yaklaşık 10 sene sonra filan göbek deliği hizasına sarkacaktır. gerçi estetik var lan.

oligarşi sucks.
bugün ne ögrendin hayatına yeni ve anlamlı birşey katabildin mi sorusuna verilebilecek cevap bugün icin ayse armanın sag memesindeki dövmedir.
(bkz: cok mesudum bilemezsin)
üzerinde ömer adının yazılı olması sebebiyle gündeme gelmiş organdır efendim. ertuğrul özkök'ün bir takım yorumlarına maruz kalmıştır. eğer söz konusu organın sahibi hanımın, bir gün organda adı yazan ömer beyden ayrılırsa o zaman ne olacağı, dövmeyi sildirip sildirmeyeceği tartışılırken ayşa hanım ısrarla hayır demiştir ve tepki toplamıştır. 'hiç bir erkek, üzerinde ömer yazan memesi bulunan kadınla sevişmek istemez' savı ortaya atılmıştır. bunun üzerine eğtuğrul özkök:

'ne olacak canım önüne bir hz. eklersin, bu benim inancım der güler geçersin.' cümlesini sarfetmiştir.

evet ben de aynen öyle yapıyorum gülüp geçiyorum. yazık!!!
(bkz: memesi kopasıca seni)
avcu hınca hınç dolduran dolgun, sarı, başı şeftali tüyü meme.
başlık aynı zamanda tanımı da içeriyor efenim.. memedir kendisi.

ayşe hanım sağ memesine dövme yaptırmışmış, kocasının adını yazdırmışmış. ayşe armanla sevişmeye kalkmadıkça kimseyi ilgilendirmeyen durumdur.

bu entryden çıkarılan ders: memeler güzeldir. bakıp geçiniz, ha imkan varsa okşayıp emebilirsiniz de. kuantum fiziği sorusu değil ki canım bu!*
üzerinde, koordinatlarını yazısından okuyabileceğiniz dövmesi vardır.

--spoiler--
benimki sağ mememin yanında, daha doğrusu sağ mememin yanağı ile kol altımın arasında diklemesine duruyor...
--spoiler--
orta boy, sert ve üzerinde "ömer" yazan memedir. ayrıca yaklaşık 7 yıl içinde bu memenin dizine kadar sarkacağı sanılmaktadır. bu memenin diğer memelerden pek farkı yoktur. meme sıkılmak, yalanmak, emilmek, ısırlmak ve çocuk emzirmek için kullanılır.

http://www.ensonhaber.com...tadi-Ayse-Arman.html?no=8

(bkz: yapma bunu ömer)
Meşhur Ömer'in sevdiği organmış.

--spoiler--
"Ne bileyim ikimizin de sevdiği bir organ, hem de orijinal bir yer..."
--spoiler--
ülkenin en büyük gazetesinin, baş harfi hürriyet, bir yazarının sağ memesi. hayır gazete kadar büyük demekki ki yayına koyulmaya değer görülmüş. belki de milyon dolarlara sigortalatacaktır ya da sigortalatmıştır da onun için haber değeri olan memedir. hayır aynısını biz yapsak kız arkadaşımızın sevdiği bir organa adını yazdırdık desek banalliğinden kıroluğuna kadar yemediğimiz laf kalmaz. galiba keramet memede.
organ değil, uzuvdur.
gördüğüm kadarıyla meşhur bi memeymiş. alınan son haberlere göre hürriyet in dünya nın en meşhur 100 memesi sıralamasında ilk 100 e girmiş. *
başını paramparça etmek isteyenlerin çoğunluğu oluşturduğu memedir. bak şimdi düşündüm de acaba gereksiz bir kadının köşe yazısı diye sağ memesini yazması mı daha salakça yoksa bunu okuyup kaale alıp hakkında 30 tane entry girmek mi? ne bakıyosun lan it? ben de salağım artık. bana da bulaştırdın!
olayın baş kahramanı olan meme.
sol memesi gibi bir şeydir.

--- spoiler ---

gördüm ki dövmeci iyi yapamamış.

--- spoiler ---
bir de yanaktan falam bahsetmi$tir binealeayh sol memesinin yanaginin alti nereye dank eder kestiremedik...
söz konusu şey sağ meme degil sağ memenin yanağıdır.
dikkatli okuyalım.

--spoiler--
benimki sağ mememin yanında, daha doğrusu sağ mememin yanağı ile kol altımın arasında
--spoiler--
ulen ne memeymiş be diye insanı düşüncelere gark ettiren memedir.
(bkz: ben memeye meme demem meme benim olmayınca)
(bkz: banane sanane bize ne)
(bkz: bi memeyi dert etmediğimiz kalmıştı)

(#3834218)