bugün

gereksiz atraksyondur. boşu boşuna siniriniz zıplar.
cevap gelmemesiyle dumur olacağınız durum. geçenlerde eski sevgilimin doğum gününü sırf o benimkini sms ile kutlamıştı diyerek nezaketen facebooktan kutladım. sonuç mu? cevap yazmayı geçtim beğen butonuna bile basmadı. sana kibarlık yapanda suç zaten sikik diyerek sildim facebook ve twitter aleminden. fakat twitter da takipçiliğini bırakmadığı gibi yazdıklarımı favorilerine alıyor yüzsüz. velhasıl eski sevgili gereksizdir, sosyal paylaşım sitelerinde barınmamalıdır. hele ki doğum gününü kutlamak gibi bir hataya hiç düşülmemelidir. bırakınız doğasına yaşasın.
gereksizdir.
alttan alta "versen de alırım hani." mesajı vermektir.
daha önce düşülen ve tekrar edilmeyecek hatadır. Biten ilişkiyi tekrar ayağa kaldırıp bir süre sürdürecek bile olsa ve tabi düzenli bi seks hayatıda cabasi. Bulaşılmamali, koşarak uzaklaşılmalidir.
hissedilen duygular ve ve geçirilen onca güzel zaman hatırına belki minik bir dgko yazılabilir. Eğer garip bir tepki verirse onun ayıbıdır, üzünülmemelidir.
geçmişteki öpücüklerin ve ayrılığın bana vermiş olduğu yetkiyle dayanarak doğum gününü kutlarım.
salaklıktır.
aslında bu salaklığı ben de yapacaktım da işte Allah'ın işi ya unutmuşum bir baktım ki üstünden 1 hafta geçmiş. *
işe yaraya da bilir yaramaya da bilir . öyle bir eylemdir yani . ilişkinin nasıl bittiğine bağlı olarak değişir .
(bkz: zarf atmak)
(bkz: yeşillenmek)
içten içe, bak ne kadar iyi bir insanım beni kaybettiğine üzülmelisin diye bir amacı olan eylemdir.
eğer kavgalı bir ayrılık olmamış ve hala arkadaş iseniz kutlanmalıdır. nezaket amaçlı bir arkadaş aracılığıyla da kutlanılabilir tabi. karşı taraftan hoşgörü beklenmelidir.
diğer tabiri b*k yemektir. her iki taraftan biri hala seviyorsa sakıncalı bir durumdur.
cevap almamasıyla dumur yaratacaktır. ayrılmışsın lan artık. git keyfine bak. ne gerek var kendini kasmaya?
facebookta ekliyse normal bi insandan farkı olmadan yapılacak eylemdir.