bugün

yedi cihana boşanmak istediğini duyuran kocanın, karısı evi terk ettikten 1 hafta sonra bile facebook profil fotoğrafında hâlâ karısıyla çekilmiş fotoğrafının olması durumudur.

ki bu koca, her şey güzel giderken bile profiline kendi fotoğrafını koyacak kadar bencil yapılı biridir.

madem her şey bitti, şimdi bu da neyin nesi; ey ulu ahalisi?
profilinde olman gönlünde olduğun anlamına gelmez. sosyal ağ kullanırken bunun ayırdına varmak gerekiyor!
(bkz: ayrılan eşin hala profiterolünde kestane olmak)
Çükü kopsun.
kişiye düşman olmadığının göstergesidir. boşandı diye herşeyi yakıp yıkmaya ne gerek var, o kadar yaşanmışlık var sonuçta ona saygı duymak lazım.
gideyim de değiştireyim diye aklına ilk o gelmediği içindir. ya da özellikle değiştirip ayrılık evresindeki eşle foto koyuluyorsa, ufak bi ayrılık töreni yapıyor olabilir kendince.

sosyal medya profil fotoğrafı çok önemsiz bi şey bunu hatırlatmak gerek galiba.
benim anlamadığım boşanmayı duyuran ve isteyen koca ise evi terk eden neden kadın oluyor.
değiştirecek zamanı olmamıştır. hatun milleti zaten böyle eften püften şeylere kafayı takmaya bayılır. ne yani? seni geri döndürmek istese, mesajı ikinizin birlikte çektirdiği fotoğrafı profil resmi yaparak mı verecek? iki satır lafı yok mu söyleyecek?

yapmayın allah aşkına!

neymiş efendim? bak görüyo musun.. evi terkettim arkamdan nasıl da yerlerde sürünüyor it! hala birlikte çekildiğimiz resmi profilinde tutuyor. ölüyor yokluğumda ölüyor.

ezik avuntusu bunlar, geçiniz!
Bunu takip eden ayrilinan kocanin yeni sevgilisidir. Neden hala eski karin profilinde diye ariza cikariyodur.
güncel Önemli Başlıklar