bugün

Şimdi Araplar mesele olunca kürt meselesi kapanmıyor. Türk milletinin o kadar çok düşmanı var ki bitmek tükenmek bilmiyor. Suriyeliler var diye ne milyonlarca Kürt sorunu ne de milyonlarca köpek sorunu yok olmuyor.
kahkahalarla güldürdün beni lan ruh hastası...

--spoiler--
entarileri karıştırmışım..
--spoiler--

hııı hı evet karıştırmışsın. e sen bayağı bi karıştırmışsın totoşcum. kafanın karışık olduğu saçma sapan entrylerinden belli oluyor ama olabir insanız ruh hastalıkları çağımızda yaygın, kınamıyorum.

--spoiler--
ulan nihavend gibi küfürden ibaret bi adam
--spoiler--

ruh hastası olabilirsin mazur görülebilir ama iftiracı olman kabul edilemez, bu tam anlamıyla şerefsizliktir.

benim entrylerime bakılsın argo bile yok lan?

ben sadece bana karşı kullandığı bir ifadeye karşılık (içinde ailenin de dahil olduğu ifade) bir kişiye karşılık olarak ağır küfrettim. ancak en sonunda o kişi o ifadeyi aileyi kastederek kullanmadığını söyleyince:

entry burada: https://www.uludagsozluk.com/e/46642188/

ben de ikna oldum ve "tamam hocam sen işin içinde aile olmadığını düşünerek "badeci" diyerek sadece bana ibne demek istemişsin, ona ikna oldum. madem aile karıştırmadan demek istemişsin (umarım öyledir) ben de karşılık olarak ailene sarfettiğim kötü sözleri geri alıyorum. diyerek uzlaşmıştık. (ibnenin önde gideni sensin bu arada)

entry burada: https://www.uludagsozluk.com/e/46642406/

ruh hastası olabilirsin(tescillendi) ama bu kancık olduğun gerçeğini değiştirmiyor. entryler sabit.

--spoiler--
sana bi soru: ben yukarıdaki entarilerimde xıroların türkiye'ye olan maliyetiyle ilgili hesaplar yaptım.. eğer kırolardan ayrılmayacaksak o maliyet hangi kaynaklardan karşılanacak onu yazıver bi zahmet..
--spoiler--

tabii yazayım kardeşim, zahmet ne demek:
ben hiçbir parasal değerin, maliyetin ülke topraklarından kıymetli olmadığını düşünüyorum. bir santim toprak verilmez!

ha şöyle dersen hemfikir oluruz. bu ülkede kendini bu ülkeye ait hissetmeyen bu ülkeden defolup gitsin! eyw. ama o pezevenge topraklarımızı niye verelim s.kmişim maliyetini. uğrunda savaşıp kan dökülmüş vatan toprağını vermek dünyanın her yerinde onursuzluk olarak addedilir.

kendini kürt mü hissediyor?
aha Kürdistan orada (ırak'ın kuzeyinde) defolup gider veya s.s. ülkeye uyum sağlar.

783.562 km²'den bir santim verilmez!
Ben de bir alevi olarak yobaz, ırkçı kesimle bir arada yaşamak istemiyorum o zaman.

Ben de ayrılıkçı alevi mi olayım?
--spoiler--
ben de bir alevi olarak yobaz, ırkçı kesimle bir arada yaşamak istemiyorum o zaman.

ben de ayrılıkçı alevi mi olayım?
--spoiler--

işte bu lan afferin klarnetçi. türkiye 80 milyon nüfusuyla, 783.562 km² yüzölçümüyle bölünmez bir bütündür. bir sürü ırk, din, kültür var bu ülkede, hepsi vatandaşlık bağıyla bir arada yaşıyor ve yaşayacak ilelebet.
Toprak fetişi başımıza daha büyük dertler açacak. Küçük bir toprağı vermemek için koca ülkeyi Kürtlere vermeye razılar. Ülkeyi böyle bir bölünmeye götürecek ön görüye sahip olan insan zaten Arap ve Afgan gaspçıların içinden geçer. Hepsini çıktıkları deliğe sokar zaten.

Şuna hastayım ya: "şunu konuşmak yerine bunu konuşmayın bunlardan daha önemli gündemler var."

Kürt meselesini konuşunca Suriyelileri afganları akplileri unutuyor muyuz sanıyorsunuz? Bu ülkede düşman bir iki değil bu düşmanların da en büyükleri içimizde, aramızda. Kürtlerden falan bahsetmiyorum ha. Ulan ülkeni karış karış işgal ediyorlar her bir şehrini parsel parsel satın alıyorlar. Tarih boyunca görülmemiş bir ihanetin pençesindeyken Türkiye, bir karış toprak vermeyiz fantazisi yapıyorlar hala.
milyonlarca mültecinin ülkeye gelmesi, kırdolara statü atlattırmadı. kırdoların onlardan farkı zaten türk vatandaşı olmaları ve buna binaen türkleri sömürme hakkını bizzat türklerin onlara vermesi. işte ayrılıkçı türkler burada devreye giriyor. o verilen haklar kırdolardan alınacak ve herkes yoluna bakacak. doktor bile kangrenli bölgeyi keser kangren tüm vücuda yayılmasın diye. kola yazık kalsın öyle demez. mantık bunu gerektirir çünkü. siz ise kangrenli kolu kesmeyelim, acıyalım ona, tüm vücuda yayılsın diyorsunuz. ayrılıkçı türkler'in işi cidden zor. bizim millet her şeyi işine geldiği gibi anlar..
--spoiler--
ruh hastasi sen türk bile değilsin.
ne ayaksin ."
--spoiler--

ayrılıkçı türkler fikri kürdoları nasıl korkuttuysa kırdolara neredeyse türkçülük yaptıracak. bak sen.. güneydoğuda öşşex kovalarken telden sözlüğe giren adam, sanki antropologmuş, genetik mühendisiymiş gibi millete ahkam kesiyor. hiç genetikle ilgili araştırma yaptın mı diye sorsan 600 kişiyle yapılan sikko araştırmaları verirsin insanlara.

ayrılıkçı türkler ruh hastası olduysa hasta ruhlu kabilen yüzünden hasta olmuştur ancak.
"Surete değil, sirete bak dediler?"
Sen ayrılıkçı zannedersin, lakin gerçek olan;
"Allah - Vatan - namus - ittihad" deyu çırpınan,
"(Dini bütün - tam teşekküllü) bir Türk Milliyetçisi"dir.
işin ilginci bu başlıkta Kürtler HDP'liler PKK'ya sempati ile bakanlar
Ayrılmak istemeyip isteyenleri Faşistlikle suçluyor.
Lan oğlum zalım TC den kurtulma şansı veriyoruz.
Dövlet bize bakmi diyordunuz.
Size bakan devlet kurun diyoruz.
Daha ne istiyonuz.
(allahsız ardahanlıya kapak olsun.)

görsel
--spoiler--
herkesi kendiniz gibi gocmeye hazir sandiniz
--spoiler--

kararı türk milleti verdikten sonra sana ancak pok yemek düşer bebeyim.. ne yapacaksınız? aşiretlerinizle bir olup türklere karşı mı savaşacaksınız? kimse senin parazit topluluğunu sırtında taşımak zorunda değil. türkler, milli mücadeleyi şımarık xexo milletinin kahrını çeksin diye kazanmadı. haddini bil ulan.

--spoiler--
bunları ciddiye alan bile yok
--spoiler--

evet, bu ülkede akape, hadepe ve mehape gibi sixxo partiler ciddiye alınıyor. 46'lık raporu olan fesli yunan kadir'in bile sempatizanları var. üfürükçü hocalar bile mürit üstüne mürit topluyor. biz mantıklı ve realist insanlar olduğumuz için ciddiye alınmıyoruz zaten. mantık ve realizm sana ve bu millete çok uzak kavramlar olduğu için bu fikrin yayılamaması normal. gelecekte bu fikrin tartışılmayacağının bir garantisi yok bebeyim.

madem alayınız bizi ciddiye almıyorsunuz neden günlerdir cevap verip duruyorsunuz? çünkü içten içe korkuyorsunuz ve bizi düşüncemizden vazgeçirmeye çalışıyorsunuz. ancak avcunuzu yalarsınız embesil herifler sizi. atatürk nasıl milli mücadeleden vazgeçmediyse biz de bu düşünceden vazgeçmeyeceğiz. tek kurtuluş yolu bu çünkü.
Sonra devlet Kürtlere bakmıyor. Kürtler eziliyor. Kürtlere eziyet ediliyor. Bu ülkede yegane ırkçılık Türklere karşı yapılıyor. Türk olup da ümmetci olanlar bile Türklere karşı ırkçılık yapıyor. Dışlanan ezilen sömürülen tek kitle Türkler bu ülkede.
böylesi bir görüşe sahip olup, burada yazanlara bir şey söylemiyorum.

Sadece şehit ve gazi yakınlarının yanında yüksek sesle dile getirsinler bu görüşlerini diyorum. (ülkeyi bölüp toprak vermek)
mis gibi dahiyane bir fikirdir. kürt teröründen kurtulmanın en keskin yoludur. gelişmiş bir avrupa ülkesi olmamızın yegane parçasıdır. kırdolarla bir olmuş enayi türkler, vadan bölünmez, pkk'lılar bu fikri onaylanıyor demesiyle ayrılıkçı türkler fikri asla çürümeyecektir. biz mantıktan yol alırız, siz duygulardan yola çıkarsınız. aramızdaki fark bu.
hiçbir şekilde denizlerden taviz verilemez. atatürkün ilk olarak denizleri ve boğazları kurtarmasının bir nedeni var. denizle kıyısı olmayan topluluğun katliama uğraması çok yakındır. ülke bölünürse 3 seneye tekrar birleşir çünkü coğrafya doğal olarak bizi bütün yapıyor aslında.
--spoiler--
türkiye cumhuriyeti'nin bölünüp parçalanmasını hedefleyen orospu çocuklarıdır.
--spoiler--

daha dün bir yazara ana bacı yapan takiyespor diyordun, şimdi sen de aynısını yaptın. uzun adama diktatör diyip de istifa etmeyen kk'ye benzedin resmen şu anda. kişi kendinden bilir işi. güneydoğunun bize hiçbir faydası yokken ısrarla o bölgeyi elde tutmak aptallıktan başka bir şey değil. aynı şeyleri yapıp yapıp farklı sonuçlar beklemek aptallıktır.

hakkari'ye özerklik vereceğiz, doğuyu bırakalım diyenler de hep siyasiler. çözüm süreci haricinde şunlara doğru dürüst sövüldüğünü görmedim. asıl takiyeci sensin ulan.

ulan herkes zaten sanalda kabadayı, en orospu çocuğu olmayan, namuslu, edepli, süper hayatı var. kendinize sahte bir gerçeklik kurmuşsunuz, onun peşinden koşuyorsunuz. sanalda gösterdiğiniz vatanseverliğinizi, biraz olsun gerçek hayattaki apoculara gösterseniz zaten şu fikir çıkmayacaktı. türk milletine ibne dersin kızar da silkersen aldırmaz diye boşuna dememiş neyzen tevfik..
--spoiler--
insanlar, sehitler o topraklar icin canlarini verdiler.. kim almanya vizesi icin siraya giriyor bilmem.. kim hangi egosuyla vatan topragini satiyor bilmem de..
--spoiler--

Hocam ben bu aşağılık heriflere bu minvalde entry yazdığımda, adam bana aynen böyle aşağıdaki satırlarda yazan cevabı verdi:

' edit: ahah tam tahmin ettiğim cevabı vermişsin
----şehitlerin ganlarıııı parayla ölçülemeeeezzzzz....
bi zahmet sen buralara yazma sevgili kara murat..

Entry de burada: https://www.uludagsozluk.com/e/46668208/

Şehitlerin kanıyla dalga geçiyor.
Buna daha ne denir ki?

Şimdi gelir sen bonom onama küfrettin, küfürbaz pis dinci bodeci hüloooov...
Halbuki ne ona ne de başka hiç kimseye küfreden bir tarzım olmadığını bütün sözlük bilir. O bana badeci sapık diyince küfür olmazmış. Neden diyorum, çünkü ak partiliymişim. Ak partili olduğum için otomatikman badeci (kendini ve ailesini siktiren sapık) olurmuşum.
E tamam işte ben de turkiye'den bir karış toprak bile vermek zihniyetinde olan bölücü vatan hainlerinin o.ç.olduğunu söylüyorum benim küfürbaz, terbiyesiz olduğumu söylüyor.
Öyle böyle değil limitsiz o.ç.
Çözümün de amk açılımın da. 10 sene önceydi iptal oldu bitti gitti. Çözüm mü kaldı amk 10 sene geçti.

Şu ana bakalım pkknın amına koyalım. Koyuyoruz da.

Ayrılıkçı Türk değilmiş görüyoruz kimlerle beraber olduğunu. Sieee.
--spoiler--
hani oğlum adamlar sınırın hemen ötesinde abd tarafından egitiliyor kaç senedir, nerede ne zaman koyuluyor bunlara.
--spoiler--

Oğlunun babasını eşek siksin sana bir şey olmasın.
Bak burada haklısın Hemen amerigaya savaş ilan etmelüydü hökümat hüloooov. Aynen haklısın.
Kürtlerin Türkiye'yi bölmek istemediklerini artık Türkiye'nin tamamına göz koyduklarını göremeyen gerizekalılar şehit vs edebiyatı ile Kürt sorununu maskeliyorlar.

Ulan bu Kürtler azınlıkken nasıl çoğunluk oldu? sessiz sedasız 15 20 tane çocuk yaparak bu nüfusu nasıl ve neden elde etti? Bunları yaparlarken sizin milliyetçiliğiniz neredeydi? Bu kadar savunduğunuz topraklar zamanında Türklerin Anadolu'ya girdiği topraklar Türklerin en eski yurtlarından birisi şimdi nasıl oldu da Kürt toprağı haline geldi bu gerçekleşirken neden sesinizi çıkartmıyorsunuz da artık türk toprağı bile sayılamayacak hale gelen yerlere toprak fetişliğiniz tutuyor? 30-40 sene sonra Kürtlerin nüfusu türk nüfusundan fazla olduğu zaman tüm Türkiye'yi ele geçirdiklerinde mi anlayacaksınız ayrılmanın şart olduğunu?

Bir fetöcü olmadığımız kalmıştı onu da olduk AQ. Siktirin gidin fetöcüleri akplilerde arayın Türkçülerde değil. 90 larda PKK diye bir terör örgütü kalmamıştı. Feto akp işbirliği ile Kürt ve PKK sorununu başımıza çıkarttınız. Utanmadan AKP'liler burada başkasını eleştiremez.
--spoiler--
ananı da al başlığımın altından defol git nihavend...
--spoiler--

başlığını bi tarafına sokacam merak etme sen...

bu şekilde anana bacına küfretmemi istiyorsun sapık herif, seni anlıyorum ama yok demiyeceğim, buna karşılık sana hiçbir şey söylemiyeceğim...

niye mi?

vatanı bölüp ülkeden toprak koparmak, vermek isteyen bölücü, ayrılıkçı vatan hainlerine türk milleti en ağır küfürleri ediyor zaten.

ayrıca tsk ve türk yargısı da gereken cezayı veriyor bütün alçak onur şerefsiz vatan hainlerine sırası gelince rahat ol sen.

araplara vatandaşalık satılıyormuş siee güney sahillerimize gayrimenkul alıp yerleşen ingiliz, rus, almanlar yok mu amk hain sapığı?

haaa arapların da diğerlerinin de her türlü ayrılıkçı, bölücülerin de a.m.koyim it dölleri.
bu fikre karşı çıkanlar genel olarak ne söylüyorlar?

-vatan bölünmez, fetöcü piçler, gizli pkk'lılar, tek bir kare toprak vermem!!!11

işte bunlar gibi salaklar varken şu fikrin doğuracağı sonuçlara bir türlü odaklanamıyoruz. dönüyoruz dolaşıyoruz yine aynı noktaya geliyoruz. fikri çürütemeyince hemen ana avrat küdür etmeye başlıyorlar, bir de pkk'lı olmakla suçluyorlar. bu gazla çalışan adiler, daha o çok sevdikleri kırdo gardaşlarının pkk'lı olmalarına ses bile çıkaramamışlardır. neden? güneydoğu denen dandik ve çorak bölgeye asla gitmeyecekler ama haritasında orası görünüyor diye toprak mastürbasyonu yapacaklar. ülkenin herhangi başarısı da olmayınca elinde tuttuğu daha doğrusu rüşvet verdiği toprakları kendi malı zannedecekler. ulan o topraklar senin malınsa halkı neden pkk'ya destek veriyor? türk öğretmeni, doktoru neden o topraklarda can veriyor? neymiş oranın halkı da pkk'dan çok çekmiş... ne çekmesi lan denyolar? pkk'ya ödedikleri paranın haddi hesabı yok. halkının çoğunluğu pkk'nın sıkı sıkıya destekçisi. pkk sayesinde kaçak elektrikten, yeşil karttan, çocuk yardım parasından faydalanabiliyorlar. pkk sayesinde devlete borusunu öttürebiliyorlar. kırdolar bir de tüm ülkeye göz koymuşken bunlar ciddi ciddi pkk'nın sadece doğuyla yetineceğini zannediyorlar. enayilik böyle bir işte. musa anter bile tüm türkiye bizim, gerekirse tüm türkleri katlederiz dedi lan cahiller.

-zibilyon tane ırkla yaşıyoruz. ırkçılık yapmayın. iyisi de var kötüsü de hebele hübele.

en saçma argümanlardan biri. avrupa ülkeleri kendilerine uyum sağlamayan sömürgelerine nasıl tekmeyi bastıysa, pembe götlülük yapmadıysa, ayrılıkçı türklerin de kırdolara tekmeyi basma hakkı var. bir de şu ırkçılık yapmayın ayağına kıl oluyorum. bir sen merhametlisin, bir sen insansın. insan olan insanlığını göstermeye ihtiyaç duymaz emin ol. biz türklerin yok olmaması için bu fikri ortaya koyduysak, sırf iyisi de var, genelleme yapmayın diye diye tüm türklerin geleceğini tehlikeye atan enayi dangalaklardan çok daha insanızdır, daha merhametliyizdir emin olun. istisnalar kaideyi bozmaz. kırdonun iyisinin bana bir faydası yok. kötüsünün ise zararı çok. elbet bazıları da bu fikirden payını alacak. bir şey feda edilmeden kazanç olmaz. sırf iyisi de var diye 1000 şehit vermek kadar saçma bir olay yok. zeka dediğimiz şey bizi hayatta tutmaya yarar ve yaşamdaki problemlerimizi çözmemize fayda sağlar. pembe götlülüğünüzü gözler önüne serip durmayın şu başlıkta. godumun sjw'leri sizi.

-oralar bizim topraklarımız, çok şehit verdik, olmaz malum ırka bir şey verilemez!!11

bu fikir önceden uygulansaydı zaten şehit verilmeyecekti. devletin ve toplumun yaptığı şey, aynı şeyleri yapıp yapıp farklı sonuçlar beklemek. bu da aptallığın daniskası. kırdolar hem batıda hem doğuda varken doğuyu vermeden nasıl kurtulacaksın acaba kırdolardan? düşünüldüğünde bu mümkün bile değil. türkler, kırdolarla yaşamak zorunda değil, hele onların masraflarını ödemek zorunda hiç değil. sizin toprak mastürbasyonunuz, bilinçli türklerin cebini deliyorsa biz de fikir belirtiriz arkadaş. bu gazla çalışan, aklındaki tabuları yıkamayan, toprak mastürbasyoncu arkadaşlar, kırdoların bindiği öşşex olmaya çok meraklı olabilirler fakat ayrılıkçı türkler buna hiç mi hiç meraklı olmadıkları için bu fikri çıkarmışlardır zaten. aramızdaki enayi avanaklara laf anlatacağız diye akla karayı seçiyoruz resmen.

bir de zaten toplumun küçük bir kısmını oluşturuyorsak, kimse bizi ciddiye almıyorsak nedir bu agresif tepkileriniz? korktuğunuz bir şeyler var çünkü. kırdolar gibi korkuyorsunuz bu fikirden. şu fikir uygulansa gider kırdolarla iş birliği içinde bile olursunuz. bu ülke kurulurken de bir sürü arap toprağı bırakıldı. başbuğ atatürk, ayrılıkçı felsefedeydi. götünüz yiyorsa ona da bölücü, hain deyin. o adam sizi araplara bakma zorunluluğundan kurtardı be. bu fikir de tıpkı atatürk'ün felsefesi gibi işte. bunu anlamak bu kadar zor olmamalı... ama bizim millet her şeyi işine geldiği gibi anlar. milletimizin azıcık olsun kafası çalışsaydı, bu fikir zaten uygulanır ve tarih kitaplarında çoktan yerini alırdı..
Akpliler hala utanmadan başkasını hainlikle suçlayabiliyor hayret amk. Verdiğiniz oylar ile Türkiye'nin satılmayan yeri kalmadı. Ister Arap olsun ister Rus ister Kürt olsun Türkiye sayenizde paramparça edildi. Araplara Ruslara afganlara kapıyı açan vatandaşlık dağıtan, fetöyle ortaklık kuran, toplumun ahlakını ve devlete güvenini bozan, adaleti ve eğitim sistemini bozan, türk milletini ikiye bölen, istanbul'u bile ortadan ikiye bölmeye çalışan sizsiniz. Gelip burada ahkam kesemezsin. Bu ülkeyi mahveden sizsiniz. Sorumlusu biz değiliz.
Çok fena kafa sikerler.
görsel

Babalar gibi satılırken Türkiye'nin milli servetleri akplileri hiç vatan millet şehit edebiyatı yaparken göremezsin. 13 milyon sığınmacı ve kaçak ülkesini işgal ederken ve bunlara vatandaşlık dağıtılırken de bu edebiyatı göremezsin. Bizzat akp Yunanistan'a adaları babasının malı gibi verdikten sonra da bu edebiyatı görmedi kimse. Ataları Abdülhamid han dan öğrenmişler herhalde. Kendileri verirken normal biz burada mantıklı bir çözüm önerisi sununca hain oluyoruz. 20 yılda türk milleti ikiye bölündü milli birlik ve beraberliği yıkan akp CHP ortak çalışmasıdır. Millet bütün değerlerini iktidar eliyle kaybetmiş olmasına rağmen Atatürk ilkelerinden kopulmuş anayasadan Türklüğün çıkartılması ve ilk 4 maddenin tartışmaya açılması cumhur ve millet ittifakları ortakları tarafından aynı zamanda dile getirilirken, türk milleti emsali görülmemiş bir ihanetin arefesindeyken bunlara sesi çıkmıyor akplilerin. Anca ötekileştirme karşı tarafı suçlama.