bugün

siktir git cevabını alınca ayrılmayan kadın versiyonlarda var. Her zaman işe yaramıyor ve bütün gününüz bok gibi geçiyor, ağlamalarıyla uğraşabilirsiniz.
karşılıklı siktir çekmeyle sonuclanacak eylemdir.
O kadar öküz olmadik cok sukur.
ilişki yaşamaktan bir haber ergendir.
Zamanında çok siktirip gitmiştir. Bu mallara yüz vermeyin kızlar.
https://m.youtube.com/watch?v=sMx5YybY5ck
kaydenler kulübünde buna benzer bi olay gerceklesmistir.
bu kafada giderse kadını baş tacı eden hemcinslerinin ilişkilerini hayat boyu kıskanacak erkektir.
Adamdır.
alfadır. adam gibi adamdır. helal olsundur
Adamın dibi olan erkektir.
doğru yapan erkektir.
Ayrılmak isteyen erkekten helallik bile almış bir kız olarak, saçma bulduğum düşünce.
Kaba davranan erkek (!)

Daha medeni bir şekilde ayrılmak mümkün bence.
Tamam ayrılabilirsin de siktir git demek de ayıp oluadadadadad şaka lan şaka dert çekeceğine siktir çeken adam gibi adamdır.
taşşaklı erkektir. koçum benim. aslam çükdaşım.
Alternatifi olan erkektir, daha örneğini görmedim, sıradan bir chat ya da herhangi bir ortam da dişi olmanın verdiği avantajları bilirsiniz, bunu büfeden su alırken, kafe de restaurantta sipariş beklerken bile farkına varıyoruz, inanmayan sözlüğe ben kızım bak bu da fotom yapsın,denemesi bedava.
zaten kız kararını vermiş, bari gurur bizde kalsın diye düşünerek s*ktiri çekmiş erkek sanada helal olsun. şimdi ayrılık kızın daha çok zoruna gidecektir.
Kaba erkektir. Aldatma ve benzeri türevlere yönelmediği müddetçe bir kadına siktir çekmek "erkek" olan hiç bir erkeğe yakışmaz. Ama velakin hakeden arkadaşların hakkını vermemek de büyük günahtır, hayırlı cumalar.
Sonraki günlerde o terketmedi ben siktir çektim demek için bu yola tevessül etmiş erkektir.

Ayrılık sonuçta gerçekleşmiştir , kimin kimi terkettiğinin zerre kadar önemi de yoktur.
doğrusunu yapmıştır.
Hayvanlıktır. Belki de kızın bir derdi var ayı.

dipnot:cidden ayrılmak istiyorsa da sen aklında bitirmemişsen eğer, şansını güzelce zorlamaya devam et çünkü kızlar gene bazen umutlarını kaybettikleri için acı çeke çeke ayrılmak isterler sevgileri bittiği için değil. Sevgisinin bittiğinden emin değilsen şansını zorla çünkü "bazılarınız" onun gibi bir kız asla bulamazsınız. Sevgisi bitmişse zaten yapacak birşey var mı?
Gitmek isteyene dur demek zavallılıktır.
Bazı kadınlar sinir bozucudur. Öyle sebepsiz yere kapris yaparlar. Trip atarlar. Kavgada söylenmeyecek sözleri sarfederler. Anlamaya çözmeye uğraşmayın. Ortada gerçekten haklı bir sebep yokken bir kadının dilinden dökülen ayrılığa dair sözleri ciddiye alıp ayrılmaya kalkma aptallığına da düşmeyin. Hakikat şu ki kendini bilen aklı başında Hiçbir kadın ciddi bir sebep yokken bir erkeği terk etmez ve ayrılmaz. Fırsattan istifade yapmayın. Seven bir erkek için Bir kadına sahip çıkmak, yeri geldiğinde onun nazına kaprisine ve tribine de katlanmayı gerektirir. Haa Ortada her iki taraftan veya birinden kaynaklanan onulmaz bir hata varsa o zaman işin şekli değişir.
benimdir.
kabalık ile alakası yok. kızın binbir kaprislerinden bıkmış ilgi budalası bayandan kurtulan erkek beyanıdır.
karşı tarafın iyiliğini istiyordur. kız kendisine siktir git diyen birisi için üzülmez ama duygu sömürüsü yapsa üzülüp içi yanabilir.
Edepten bihaber olan erkektir.

Adam olan erkek “tamam” der olmadı “güle güle” falan der. “Siktir git” diyenin kişiliğinden şüphe duyarım.