bugün

Yahu ayrıldığım insanın neyini özliyim. Ne salak salak sorular bunlar.
yoktu özleyemiyorum.
mimiklerini sanırım. sinirliyken bile her kelimesine ayrı ayrı eklediği mimikleri ile sakinleşirdim.
Bizi böyle konuşurup konuşurup sonra da çeşitli yakıştırmalar yapıyorsunuz. Saat zaten gecenin en deli saatleri. Eski sevgililer burunlarda tütüyor falan.
Özlemedik bişeylerini.
Beni anlayabilmesini.
Ozlemiyroum çünkü hala iletişim halindeyiz.
sonuncusu çok salaktı la. en çok neyini diye bi çoklu seçim söz konusu bile değil. varsa yoksa meme derim. oda yiğitlikten işte gerisi tırt.
en son sevgilileri olanların yazacağı başlıktır. hani olmadı ki ayrılalım özleyelim falan olum kıymetini bilin özleyebileceğiniz bir sevgiliniz oldu.
Orospu cocugunun neyini ozleyeyim.
sesi çok güzeldi çok güzel bakıyordu gözleri ama işte kendi düşen ağlamaz verdiğimiz kararların sonuçlarıyla yaşayabilmek önemli olan.
Sizelere çok gülüyorum ya namına koduğum ergenleri sizi şu tiplere bak amına koyayım, sevgili özlemek yok gelip gitmesi falan.

Ya zaten terk edilmişsin ya da etmişsin uzatmanın bir alemi yok boşuna ram tüketmeyin.

Tanım: bir özleme hadisesidir.
son ayrıldığınız sevgilinizin son ayrıldığı sevgilisi siz değilseniz bence hiç ozlemeyin. insalla ayrıldığıniz son sevgilinizin henüz ayrılmadığı sevgilisi son ayrildigi sevgilisi icin buraya bir seyler yazmistir. büyük beddua ettim abi. tutarsa.
kokusu ,bakışları ve gülümsemesi . Keşke birgün geri gelse..
Her sabah uyanınca ve her gece uyumadan önce aramasını özledim.
Özlemek için iyi ayrılmak gerek. iyi ayrılmadık.
hiç olmayışını.
Bana hiç para harcatmaması.
Her sabah üşenmeden attığı günaydın mesajları ve moralim bozuk olduğunda güldürmek için her şeyi yapması.
Özleseydim eski sevgili olmazdı, eski sevgili olduğuna göre özlenecek bir şeyi yoktur.

Şimdi genç arkadaşlarımız burada romantizmin duygusallığın dibine vurmuş. Özlüyorsanız o huylarını niye ayrıldınız. Ya siz ona yamuk yaptınız o terketti ya yeni birini buldunuz siz terkettiniz. Bu durumda zaten rol kesmeyin yamuk birisiniz insan özleyeceği insana yanlış yapmaz. O size yamuk yapıp siz terkettiyseniz veya o yenisini bulup sizi terkettyse o zaman biraz kendinize saygınız olsun böyle bir insanın neyi özlenir kendinize gelin.

(bkz: gurur lan)
Başka erkeklerle konuşmasını...
Beyaz dantelli yazmasını
Kendisi kürttü.
memelerini.
Espiri yaparken bile ciddi oluşunu. Bir de tutkusunu.
Lan ben ayrıldım diye aç doyuracak haldeydim neyini özleyim ben bunun.
Gulumsemesini o kadar cok ozlerdim ki zamaninda. Son zamanlarda hafizam onlari da silmekte.