bugün

onca küfürü hakeden sevgilidir. hele bir de ilişki uzun sürdü ise tüm küfürler hakkıdır.
eskiyi takmaya gerek yok. önümüzdeki maçlara bakıcaz.
vazgeçememektir. sevginin gururu yendiği anlardan biridir. çok nadir yaşanan bir olaydır.
götten bacaklı, maymun suratlı ve her bakımdan yetersiz o kızdan başkasına layık değildir zaten o şekerler. harikayız biz aslanız kaplanız biz ona çok fazlaydık.
karaktersizligi doruklarda olan eski sevgilidir.

eski sevgiliye donmeyi anlayabilirim tamam donulebilir ama adabinla donecek doneceksede. ayrildiktan sonra donecek, ayrilmadan once eski sevgiliye donmenin temellerini atip garantileyip donmeyecek. yada donmeden 3 5 gun once, ' seni seviyorum, asigim, herseyim, sensiz yapamiyorum, cocuklarimin anasi/babasi olmani istiyorum, eksik olan senmissin hayatimda, seni hic kaybetmek istemiyorum, tanri seni karsima cikardi, evlenicegim kadini cok dogru zamanda buldum ,sensiz yapamiyorum, evlenmeye ne diyorsun' ve bu gibi onlarca beylik laflar soyledigi insana cok degil birkac gun/hafta once eski sevgilisi hakkinda ' onu hic sevmemisim, hayatimda ilk kez yasiyorum boyle bir seyi, daha once yasadiklarimda hep birseyler eksikmis, sadece mantik iliskisi yetmiyormus bunu sende anladim, ona cok kotu davraniyordum, bana senin hissettigin seyleri hic hissettirmedi, insan bilmedigi birseyi yasamis sanarmis senden once asigim romeo gibi adamim saniyordum meger ona hic asik olmamissim, onu seni sevdigim gibi sevmedigime yemin ederim, devam etseydik elbet bitecekti emindim, kendini sakin onla kiyaslama benim sana olan hislerime inan' gibi ifadeler kullanip y, yasadigi iliskiye saygi bile duymadan aninda arkasindan salladigi, en ozel seylerini anlattigi eski sevgiliye donerse ben adamim diyip 'gostersen' kimse inanmaz ona inanmak isteyen inanir o da kendine yazik eder. Hele ki bunu yillardir etrafinda olan bir arkadasina yaptiysa ve "ben diger erkekler gibi degilim, farkliyim, sadece sevgili degil hayat arkadasi istiyorum" triplerini yasarken bu kazigi atmissa adilik karakterine islemistir, senden bi cacik olmaz 'sozde erkek' yazik yasadigin yasattigin bu igrenc hayatlara zamanlara.

Ha soyle olabilir opustugum koklastigim, yalniz kalmadigim, hos vakit gecirdigim, ustune attigim kazik bana kar kaldi dusuncelerinde ise gecmis olsun, o insan karaktersizligi ruhuna islemis eski sevgilidir.