bugün

Aşk acısının çekildiği süredir. Yenisini bulduğunuz anda serdar Ortaç ın dediği gibi binlerce dansöz var.
ilk gece çok zordur. Gündüz hiçbirşey olmamış gibi davranırsınız sonra gece olur herkes yatar ve kendi benliğinizle başbaşa kalırsınız işte o an göz yaşlarınız akmaya başlar...
ilk 1 ay her gece hayatının en kötü geceleridir. o yeni kızı bulduğunda ise hayatının en güzel geceleri olacaktır. aşk gerçekten boktur.
farklı parametreler doğrultusunda belirlenen bir süredir.

1- severken terk edilmek: kötü bir parametredir. bunu kabullenip, atlatman aylar bile sürebilir. Teoman dinleyip gaza gelerek bu süreyi kısaltabilirsin. "kaç vücut gerek daha, benim seni unutmama" *

2- severken terk etmek: eğer ruh hastası değilsen, severken terk etmiş olamazsın. * muhtemelen, kabullenemeyeceğin (aldatılmak, yalan, dayanacak gücünün kalmaması vs. gibi) bir nedenden ötürü onu terk etmişsindir. ve en kötü parametre budur. kontrolünü kaybedersen "mala vurdurmaya*" kadar gider bu iş. içki ve uyuşturucu kullanımı ile süreyi azaltıp, arttırma imkanı var ama yeterli klinik deney yapılmadığı için aradaki korelasyon tam olarak tespit edilememiştir.

3- ayrılık sonrası ilk psikoloji: kendi içine temel olarak ikiye ayrılır

3a-yeter amk!* bir süre kafamı dinlemek istiyorum: yeni birini bulman an meselesi. hadi gene iyisin.

3b- hassiktir, ne yapacağım lan şimdi: işin zor. kendi kendini baltalıyorsun, haberin yok.
Hesaplanandan daha uzun bir süredir.

Ayrılırsam ayrılayım ece zaten mesaj atıyo, demeyin. Ece birden keser mesajı.
lişkisine göre değişir. kimine göre geçtiğini söylemek zor. belki de o süre hiç bitmeyecektir. sad but true my friend. *
ardında öyle bir yıkım bıraktı ki hala götüm yemiyor açıkcası. 3 sene oldu.