bugün

Sevgilisinden ayrıldıktan sonra kişinin, bir işe yaramayacak olduğu halde yaptığı davranışlardır.

(bkz: salya sümük ağlamak)
tekrar mesaj falan atmayın. dönmez. gereksizdir ve boş yere kendinizi salak yerine düşürürsünüz.
hemen başkasıyla sevgili olup başkalarının duygularıyla oynamayın. Her zaman çivi çiviyi sökmez yazık günah. oturun adam gibi aşk acınızı çekin.
sms paketi.
içmek, sızlanmak.
ayrilinan kisinin evini yakmak.
Gizli numaradan çaldırıp kapatmak.
eğer hata sizde ise bir daha arayıp sormak.
sırf ayrıldım diye üzüntüden içip sarhoş olmakta.
kesinlikle yapılmamalıdır.
içecekseniz güzel şeylere için.
edit: yazım hatası.
Eski sevgilinin evine ateşler salmak, duygularını sinesinde bırakmak, önünü kesmek.
gördüklerim kadarıyla aktarayım; önce kapatılan sosyal ağ hesapları teker teker neşeyle açılır, sevgili zoruyla kaldırılan en artist fotoğraflar tekrar paylaşılır altına da umursamaz hain sözler yazılır, onu anında unutarak başka denizlere göğüs gere gere yelken açıldığı gösterilir(göze sokulur), arkadaşlarla hunharca eğlenmeye gidilir(artık ne hikmetse) böyle böyle gider. he bir de şu durum oluyor hiçbirini yapmayan da vardır, üşenir o insan bunları yapmayı. bunları yaparken zevk alan insanlar yok mu? meçhul. bunun; sevgiliyle tekrar barışınca yine aynı azimle hepsini kaldıran modeli de vardır. aynı senaryo başa sarar..
Sosyal medyadan fotoğrafların kaldırılması. Ya hadi diyelim kötü ayrıliktı yüzünü bile görmek istemiyorsun ama anların kıymetı olmalı.
surekli whatsapp durumu degisir. acikca soylemek gerekirse canim kimse senin durumlarıni kontrol etmıyor her saniye.
ayrica ayrilik acisi cekmiyormus her sey supermis gibi sacma sapan fotograflar atiyorsunuz ya yuzunuzde ki o sahte gulus "sevgilimden ayrildim simdi bileklerimi kesecem" diye bagiriyor.
bu bi turdu bide diger turlu hastane hastane dolaşan var ki bu konuya değinmek istemiyorum sözlük.
nasılsın? diyen kısa yoklama mesajlarının atılmasıdır kanımca. sana ne o saatten sonra nasılsa nasıl?
güncel Önemli Başlıklar