bugün

Araması anormal olacak eski sevgilidir.
aramasını isteyeceksen eskitmeyecektin.
doğrusunu yapan kişidir. ex next hesabı.
aslinda coktan ayrilmis eski sevgilidir.
tutarlı eski sevgili arayacak olsaydı ayrılmamalıydı.
Ariyacaksa neden ayrilsin, ayrilmissa neden arasin.
normal olan insandır.ayrılıktan sonra birbirini aramak manasız ve boş bir eylemdir.kişilerin kendi hayatlarını kurmalarına izin vermek gereklidir bu şansı ayrılık yaşanılmış kişiyi arayarak yok etmemek gerekir.
uzun bir ilişki yaşamıştır. zaten ilişki süresince sizden fazlasıyla bıkmış ve yeni aşklara yelken açmıştır. sizi hatırladığını bile unutur...
ölmüş olabilir.
tabi arada arayıp size gün, saat ve otel adı vermesi gerekirdi...

aptal mısın arkadaşım olay bitmiş, gitmiş. sen ileride evleneceğin kadının/adamın eski sevgilisiyle konuşmasını ister misin?
ayrılığın ruhuna uygun davranan exdir.
eski sevgilim hiç bir zaman kendini unutturmuyor. Hiç beklemediğim bir anda araması ve adını görmen. açıp açmamak arasında ki zaman diliminde kalman. Sesinin titremesi. kısık ses tonuyla 'efendim' demen ile başlar eski sevgilinin hatıraları. Kalbinin derinliklerin çıkar gelir o eski sevgili.
ideal eski sevgilidir, hortlayıp durmasın, kaç defa öldürcez lan zombi mi bu.***
terkedildi ise gururlu olduğu, terk ettiyse kararlı olduğu içindir.
uzun bir ilişkiden sonra aramayan eski sevgili sizi sevdiğini zannedersiniz. aslında sevilmemiş sadece zaman geçirilmiştir. karşınızdakini önce iyi tanıyın.
sevgisi yalan olan sevgilidir.
Nasıl ayrıldığınızla direk bağlantılı bir durumdur. Ayrılmak var ayrılmak var.herşey güzel giderken yaptığınız bir hatada sizide kendinide herkese rezil edip ardından hiçbirşey olmamış gibi yüzsüzce arayan sevgiliden kat be kat iyidir.
bide bunun arayıp "aldığım hediyeleri geri ver " diyen medelleri var ki evlerden ırak zira ben bunu mu sevmişim diye kendinizden bile nefret edebiliyorsunuz .
Aramasın istemez .
--spoiler--

unutmuş, yaşananları bir kalemde silmiş, gönülden sevmemiş...*

--spoiler--
paylaşılacak bişeyin kalmadığının farkında olan sevgilidir
eğer yeni birisini buldu ise ona saygısızlık yapmamak için aramıyordur. aramamalıdır zaten eğer ki kendisinin sevmiş olsa terketmez yanyana olurdu.
yapması gerekeni yapıyordur efendim.bazıları sevmemiş falan diyebilir ama alakası yoktur bu söylem geçmişten kendini alamayanların ve önüne bakmakta zorlananların söylemidir.bitmişse bitmiştir.geçmişe takılmak fayda sağlamaz ve bir kez biterse yine biter.*

not : madem seviyordun ayrılmasaydın arkadaşım, saplantılı mısın her sevgilisinden ayrılan gelip başlıklarda kendini avutuyor.sözlükçüler elden gidiyor güzin ablayı çağırın ordan.
ayrıldıktan sonra aramaması gerektiğini bilen sevgilidir. sülük gibi yapışmanın ne alemi vardır ki?! hazır konu açılmışken, artık yeter ya... adam olan bir kereden anlar. kaybedene kadar aklın nerdeydi!

(bkz: anılarım depreşti sözlük)
kızların sevmediği tiptir. neden aramıyor ki ah arasa yaa diye sızlatmaya başaran erkek..
kızın aramaması doğal bir olaydır zaten. ama gönülden sevmemiştir ben bunu bilir bunu söylerim.
yapması gerekeni yapmıştır, bize de nasip olması dileğiyle...
ideal eski sevgilidir.