bugün

En tehlikeli sevgili modellerindendir. Bu gibi modelleri tanımak aslında pek zor değil. Ciddi ve geleceğe yönelik bir ilişkş düşünüyorsanız eğer, sudan yere bir kavga çıkartın ve araya 1-2 gün mesafe koyun. Sonra gözlemleyin. içindeki nefreti kusmaya başladıysa eğer, (Allah cezanı versin, sen öylesin, sen böylesin vs.) tehlikeyi baştan görmüş olursunuz. Yok yapmadıysa ve yapıcı olmaya çalışıyorsa eğer, öpüp başınıza koyun. Hemen güzel bir jest yapın. Ama bu denemeden asla ona bahsetmeyin. Bu sefer o koyar mesafeyi. Sonra cacık olur herşey. bu yöntemi beğenmeyenler olabilir tabii. ama gerçekten %100 kesin sonuç.

Çünkü insanın gerçek yüzü sinirliyken ortaya çıkar.
şerefsiz sevgilidir. yaşanılanlara saygı duymayan, gavatlık mertebesine en kısa zamanda yükseltilmesi gereken sevgilidir. yaşarken iyi hoş, ayrıldıktan sonra mı kötü olunur anlamamki!
kara kutu gibi herşeyinizi biliyordur.
Kulağıma geliyor, atıp tutuyorsun,
ileri geri konuşuyorsun aleyhimde.
Çok ayıp, çok ayıp.
Kendini ele veriyorsun,
Güvenini kaybediyorsun insanların
Her şeyi sayıp, bir bir sayıp.
Bu bizim özelimiz utanmıyor musun hiç?
Alıp başını giden kim?
Sözünden cayıp ha cayıp...
Yaşımızı başımızı aldık, koca koca
insanlarız artık, yakışıyor mu bize
Bu kaba saba haller?
ikimiz de neler yaşadık, gördük şu hayatta,
Ne aşklar, ne savaşlar ve dahi ihtilaller...
Hem hayattan kaybediyoruz,
Hem itibardan, hem aşktan,
Üstelik de bunlar iyi ihtimaller...
Sende vefa duygusundan hiç eser yok mu?
Bu nasıl şey, öfken adabından çok mu?
Bi durup, bi düşün, bi nefes al, azıcık bekle.
Ne kadar acı sözün var, dillerin ok mu?
Sızlamıyorsa için sen rahatlarken,
Unut gitsin, unut gitsin.
Her ayrılık sonrası daha acılaşıyorsun,
Bırak bitsin, hemen bitsin.
Sezen Aksu.
söylenecek en doğru şarkıdır. bas bas bağırılarak da söylenebilir elbette.
yaşanan ve paylaşılan o kadar güzel şeyden sonra, bunları hiçe sayan ve pervasızca sizden bahseden karakter yoksunu kişidir.
ıslak sopayla bir güzel benzetilmesi gereken insan müsveddesidir.
ne demişler hayvanlar koklaşa koklaşa, insanlar ... falan filan.
sizi hala önemsiyor demektir.endişelenmeyin.duymazlıktan gelin.*
muhtemelen terk edilen taraf olup terk edilmeyi kaldıramadığı için takındığı tutumdur..
eğer sizi incitmek istiyor ve bundan zevk alıyorsa karaktersizin önde gideni geride durmayanıdır.
eğer ki arkadan konuşan sevgiliye söylediği şeyleri gidip şimdi piçin tekine söylüyorsa, yıllarca konuşmaya hakkı olan sevgilidir.
(bkz: kuyruk acısı)
tek kelimeyle karaktersiz. her şeyi size söyleyip, arkadan bir iş çevirmeyen bana göre en şerefli.
üçe ayrılacak sevgili türüdür.
birinci model sevgili zaten sizle beraber olduğu sürece de arkanızdan konuşuyordur, ama sizin haberiniz olmuyordur.
ikinci model sevgilinin de kuyruk acısı vardır, bu yüzden ayrılınca ileri geri konuşmuştur.
üçüncü model sevgilide seviyordur sizi ama farkındadır da ne haltlar yediğinizin. sadece ilişki süresince dile getiremiyordur. ayrıldıktan sonra da dile getirmemek için bir sebebi kalmadığı için bunları dile getirmiştir.
hakkınızda ne konuştuğu önemlidir.
hıncal uluç dan bahsedecek hali yoktur.
bir de bunların sizin yakın arkadaşlarınıza konuşanları vardırki tadından yenmez.
(bkz: vurun kahpeye)
(bkz: göt acısı)
eski sevgili adi bir kaltaksa yapmakta haklı olan kişidir.

edit: gelen eksi oya dayanarak söyleyebilirim ki, mesaj iletilmiş sjkdsjd.

kaç kişisiniz lan siz? ahuahauhua.
sevgilinizin sizin hakkınızda
-ben o kızı becerdim.
- abi o kız peşimde koşuyordu gibi laflar etmesidir.
ben bunu bugün öğrendim.