bugün

ayrılmadan önce bulmuştur o.
yedek bulunduran kişidir.
(bkz: sanayiye verin beni okumayacağım)
ilişki sırasında aldatıyordur.
Ayrıldıktan​ sonra bulmamıştır.

Not: yazıyı okumadım.
Azmi takdir edilesi kişidir. Ancak bu azmi faydalı işlerde göstermelidir.

Millet evde kalırken 1 günde sevgili bulan birini düşündükçe insan hayret ediyor.
Sevgilisini sevmeyi bırak saygı dahi duymamış olan adi bir insandır. Eğer biriyle birlikte olmaya başlasam v hemen birkaç gün önce başka birinden ayrıldığını duysam bir an düşünmeden ayrılır bir daha da yüzüne bakmam. Bu bildiğin kişiliksizlik çünkü. Önceden yeni sevgilisini ayarladığı, doğal olarak eski sevgilisini aldattığı da kuvvetle muhtemelir. Uzak durmalı bu yılanlardan. Bir kere yapan bir daha yapar
aslında o ayrılmadan 1 gün önce bulmuştur da, ayrılınan bunu böyle zannediyordur. (bkz: işte hayatın gerçek tadı)
gerçekten takdir ettiğim insandır çünkü motor hızında hareket edebilen bir malukattır. o senden sonra zaten geleceğini çoktan belirlemiştir.
sevgili olayını anlamamış şahıstır. sevmiyo demektir.
onun ayrılmadan öncesi de vardır. boynuzları parlatabilirsiniz.
Onu bırak 1 ay sonra evlenen arkadaşım oldu insanlar inanilmaz.
Önceden yedeğe almıştır onu bitirmeden de ısınmaya göndermiştir bittiği gibi de oyuna sokmuştur.
Tam olarak eski kız arkadaşımın yaptığını açıklayan başlık. 1 yıl çıktıktan sonra okulda sınıfına bir erkek gelip ben senden hoşlandım demesi ile beni terk edip 1 gün sonra o çocuk ile ilişkiye başlamıştır. Bu aslında bir aldatılma örneğidir. insan kendisine böyle bir şey yapılmasını kaldıramıyor ama aradan zaman geçtikçe unutmaya başladım. Artık eskiden yandığı gibi canım yanmıyor. Sadece arkasından bir orospuluk yaptı ve gitti diyorum.
Bana yapılsa sinirlenirim ama kendim de yapabilirim o potansiyeli görüyorum bazen.
görsel
Yedekte biri vardır.
BELKi DE ÖNCEDEN BULDUĞU iÇiN AYRILMIŞ KiŞiDiR.

görsel

AYRICA iLLA BiR GÜN BEKLEMESiNE DE GEREK YOKTUR.
yedekli çalışmış ibine.
işini bilen kızdır. 21. Yüzyılda birde aşk acısı mi cekicekti pardon.*

Acıyorum bu erkeklere ya.
oyuncu değişikliği.