bugün

gün gelip de büyük, gerçek, uzun, sonu kavuşmayla bitmeyen bir ayrılık kapılarına dayandığında sudan çıkmış balığa dönen sevgililerdir. bir de araya gurur sokan aşıklar vardır ki onların durumu daha da beterdir.

edit: başlık başa...
seks yapan sevgililerdir.
yaptıkları hata kafalarına dank eden sevgililerdir. ex den next olmaz lafını adeta yalanlar niteliktedirler. ama aslında birbirlerini hiç bırakamamışlardır.
birleşme şekline göre ikiye ayrılabilecek başlıktır. birincisi ayrıldıktan sonra bir araya gelme ki bu pek sakıncalı değildir. ikincisi ise vücutların birleşip birleşip ayrılmasıdır ve buda seksin temel kanunudur.
itiraf edemeseler de kolaya kacip, azdıkca birbirlerine geri donen sevgililerdir.
olayı (bkz: temcit pilavı) kıvamında yasayan bunyeler.
beraberken daha iyisini bulabileceklerini sanan ama ayrıldıklarında ne kadar mal olduklarının farkına varan sevgililer *. bi de bunların ayrıldıkmarında sırf gıcıklık olsun diye başkası ile çıkıp sonra tekar birleşen modelleri var.
bunlarin reklam amacli yapilanlari da vardir.
bakniz efenim ;
(bkz: demet akalin)
(bkz: oguz kayhan)
bunların geçiş dönemlerini izleyeceksin, gerisi çok sıkıcı..
(bkz: yalama olmak)
ilişkiyi yalama etmiş sevgililerdir.
yapacak başka işi olmayan insanlardır.
gerçek aşktır, bir küsümlük aşk değildir, ayrılınca kıymeti daha bi anlaşılan aşktır, her başa lazımdır. *
-soner bence bir hafta ara verelim.
-iki hafta olsun bari.
-neden ki?
-dört beş gün de antalya'ya kaçayım diyorum.
-bitti soner!!
aradaki aşkı öldürmüş birbirleri için alışkanlık olmaktan öteye gidememiş kimselerdir. ' aşkımızın büyüklüğünden her defasında bir araya gelmekteyiz ' diyerek kendilerini avutmaktadırlar fakat her ayrılıkla kendilerini ve de aşklarını ne kadar küçük düşürdüklerinin farkında değillerdir.
genelde ilişkilerine bir çift cep telefonun da gereğinden fazla dahil olduğu çiftlerdir.
- ay börkecan sifonu çekmeden mi çıktın? duyamadım telde sesini. iğğreeencsieen, ayrılıyorum senden.
şeklinde ayrılıp, gülücüklü, öpücüklü, sesli harfleri eksiltilmiş embesil mesajlarla barışan, sevgilisini genellikle n78 le falan karıştıran tiplerdir.
sinir bozucu sevgililerdir. bunu facebook'ta sürekli güncel şekilde biz facebook sakinlerine göstermeleri ise onların insanların sinirlerine tecavüzden zevk aldıklarını gösterir.
gördükçe bile hay sizin gibi sevgililerin diyorum. çünkü var etrafımda bir kız. defalarca tartışıp ayrıldılar sonra yeniden barıştılar. sonra kız yeni birini buldu. bir müddet eskisini unutmak için idare etti ama en sonunda yeni sevgilisini de kullanıp attı ve eskisiyle barıştılar.ayrılıp barışmaları 20. mi 25. mi oldu saymadım artık. her ayrılmada arkasından hakaretler savur sonra barış yeniden aşkım canım.. artık kızın içi dışı yalama oldu onu geçtim ileride yolları ayrılır şimdi bu kızla kim evlenir? şahsen ben evleneceğim kişinin benden önce 3-5 kişi.. devamını getirme isteği bile bırakmıyorlar insanda.
"ünlü"lerdir. reklam yapıyorlardır.
Cinsel sekse heyecan katar.