1. 0.
  yılbaşını protesto etmek ile övünüp hırsızlığa göz yuman ve daha peygamberimizin sünnetlerini yaşamadıkları halde üstüne şeriat isteyenler diyarıdır. içki içmezler ancak o içkinin girmediği ağızlardan kırk bin türlü yalan çıkar. faiz almamak ile övünürler ancak yanlarında çalıştırdıkları işçilerin haklarını gasp ederler. sözde zinaya karşıdırlar ancak tecavüzlere ses çıkartmazlar. çıkartırlarsa ise tecavüz edenden çok tecavüze uğrayana çemkirirler..

  haksızlık karşısında susan ve kendisini dindar olarak gösteren bin kişi mi evladır yoksa bu kendisini dindar olarak gösterenlerin ve sürekli günah içerisinde olanların sevmediği ancak haksızlık karşısında sesini çıkartan on tane sıradan insan mı.
  8 -1 ... mel mel bakan gibson
 2. 1.
  kasada maaş verecek para kalmayınca özelleştirme adı altında yeni satışlara gidenler diyarı.kar eden kurumları çoktan sattılar zira.
  4 ... deli anlamindaki de
 3. 2.
  Ayran içtikleri için kazandıkları sevaplarla, haram yiyebileceğine inananların diyarıdır.

  Salt ayran içtikleri için Nasıl büyük bir bonus kazanıyorlarsa artık, tacize, tecavüze, harama, faize, hak yemeye, hamuduyla götürülen mallara, çıtlarını çıkarmaz, halı motifi izlerler ve kendilerini, " has dindar" olarak tanımlarlar.

  Erdemleri karşısında, gözyaşlarımız sel olup akıyor, kanımız donuyor, ayakta alkışlıyoruz!?!?
  8 ... zeytinyagli dolma kalem
 4. 3.
  Ayran kafa yapıyor herhalde. Içindeki karışımlar önemli aslında.*
  3 ... kale3112
 5. 4.
  yerli ve milli değildir.
  ... neden hagi