1. 1.
    hayırlı bb kremler arkadaşlar.

şimdi yutupta öyle hoyrat hoyrat gezerken karşıma çıktı bu. danla bilic kişisi yapıyor bu makyajı. 17 küsur dakika hayatımdan çalarak izleyemedim bunu benim zamanım değerli zira. ama gerçekten merak ettim bu nasıl oluyor? yani ayırldım ama yıkılmadım makyajı nasıl bir kavram, nasıl bir döngü, nasıl bir zihniyet, nasıl bir olgu çözemedim.

işin uzmanı kişiler vardır bu sözlükte. onlar şeyapsın. hatta yakın zamanda bir kulüp falan kurmuşlardı bulamadım şimdi. neyse işte şurdan;

https://www.youtube.com/watch?v=qKDCpmCwMHM+
    4 -2 ... serdarsl06
  2. 2.
    ilerlete ilerlete, toplamda 10 saniye 42 salise tahammul edebildiğim video .

Beyin satın alınabilir bir şey olsaydı herhalde çok kişiye hediye etmek zorunda kalırdım.
    6 ... isminiunutanadam
  3. 3.
    Ne anlatıyor bunlar hala makyaj çekiyor. Kızım alacağını almadın mı makyaj videolarından? Türkiye ergenleri az çok tanıdı yapsana daha yaratıcı bir şey boş boş konuşuyorsunuz.
    4 ... lolita lempicka
  4. 4.
    bb krem ne, ayrıldım ama yıkılmadım makyajı ne, senin böylesine saçma bir konuya paragraf döşerken amacın ne ben anlamadım

ayqüm şu an kaldırımları yalıyor.
    4 -2 ... yikanmak istemeyen cocuk
  5. 5.
    Serdar isimli erkeklerin çok tercih ettiği makyajdır.

06 da ruj modeli.
    3 -2 ... lord marcus amoralist primses
  6. 6.
    insanlar artık duygu saklama uzmanı. iki değil iki yüz yüzlü. Üzüldüysen üZgünsündür, kızdıysan sinirlisindir. Bunu istediğin kadar sakla veya makyajla. Buna asıl üzülmemek insanlık dışı.
    4 ... daisyfuller
  7. 7.
    Ya yolda sevgilimin eski sevgilisini görürsem makyajindan biraz daha abartı geliyor bana.
    2 ... yasak merve
  8. 8.
    Kuaforde çekilmiş fönle kombinlenen makyajdır.
    ... bilatte
  9. 9.
    Şu kızı pisi pisine ünlü ettiler ona yanarım güzel makyaj bile yapamıyor. Tek vasfı çenesi.
    ... quinn
  10. 10.
    ayrıldım ama yıkılmadım makyajı
    1 ... pietro pacciani