1. 1.
    mantıklı bir cümle sarfetmiştir.sakıncası yoktur.zaten yüzlerce kez sevişilmiştir.arada bir görüşüp özlem gidermekte eğlenip o gece takılınıp sabah sen yoluna ben yoluma gayet mantıklıdır.aferin diyorum bunu diyen sevgiliye.
    -2 ... inisiznialamayanucak
  2. 2.
    kadınsa elleri yanakları öpülesidir; erkekse bana ne?!

sonuç: teklif iyi, değerlendirmek lazım. ancak tekrar aşığım galibaaağ depresyonuna gireceksen; hiç kalkışma...
    1 ... luma
  3. 3.
    ara sıra sevişelim demeye çalışan sevgilidir. çok mantıklı bir şeydir bu aslında. yani şöyle düşünün, sizin sevginiz&aşkınız bitebilir ama. alıştığınız vücuda dokunmaya devam etmelisiniz. insan bu ihtiyacını başkasıyla gidermemeli yani. * her insana vereceğine bir tek bana ver demek isteyen sevgilidir.
    1 ... cagrilik kontor
  4. 4.
    genelde adı nevin olur. Türk filmindeki gibi...
    1 ... scorpioraptor
  5. 5.
    karşısındaki üzmemek için söylenen sözdür. bir nevi tesellidir kendince vicdan rahatlatmadır. buda söylediği son yalandır. o masadan kalkıldıktan sonra arkasına bile bakmadan uzaklaşacaktır.
    1 ... serdenaz
  6. 6.
    Sen arada sırada uğra bana diyen kızdır.
    -1 ... sekhmet07
  7. 7.
    bazı insanlar böyle, yalnızlıktan ödleri patlıyor. yanında bir karşı cins olmadan yaşayamıyorlar.

böyle tiplerin telefonlarını 10 dakika kurcalasanız 50 tane potansiyel sevgili-flört bulursunuz. yavşak olurlar.
    ... kinamiyo takao