1. .
    hayat felsefesi pollyanna ile aynı olan kişinin yapabileceği hadisedir. bu kanıya tesadüfen işittiğim bir şarkı neden oldu. meyra isimli şarkıcının eski yüksek sadakat solisti cemil Demirbakan ile yapmış olduğu Ağladın Ya düetinden çıkardığım anlamdır. zira şarkı da bunun üzerine kurulmuş. " ağladın ya kıyamam dönerim sebepsiz. ağla şimdi istiyorsan mutluluktan. " gibi yaratıcı sözlere, şarkı içinde yer verilmiş.

günümüz, aşk ve sevgi kavramlarını gayet iyi yansıttığını düşünmekteyim. adam gidip, sevgilisini 5-6 kızla alem yaparak aldatsın, kız da görsün. sonra erkek ağlasın, " ben seni seviyorum amağğ. " deyip ardından salya sümüğe bürünsün. hatun kişi de, " aaa ağlıyor musun sen canikom ? o zaman affediyorum seni. bak kıyamıyorum dönüyorum nedensiz. " deyip mutlu mesut yaşasınlar. hay sizin sevgi kavramınıza ajdar anık itelesin.
    2 ... dark jedi in da house
  2. .
    o akan yaşlar sevgilinin yüreğine akmıştır, bu yüzden affeder.
    ... love s requiem
  3. .
    sevgiliyi ayrılırken dahi seven kişinin yapacağı eylemdir. kıyamamıştır sevdiceğine, gözünden akan tek damla yaş silip atmıştır gururunu ve açmıştır ona tekrar kollarını; omuzunda huzur bulsun diye.
    ... whoops