1. 1.
  Sizce ne gibi farkları olur ayrılık sonrası?
  1 -2 ... gercegintakendisi
 2. 2.
  kişiden kişiye göre değişebilecek farklardır. benim eski sevgilim hemen kendini clublara atmıştı mesela.
  1 ... necrone
 3. 3.
  ilk 1 ay kadın ağlar , erkek eğlenir rahatladığını sanar.
  ilerleyen süreçte kadın atlatır ve mutluluğa yelken açar.
  Erkek ise zamanla okyanusun dibine doğru batar.
  ... anonymousxx
 4. 4.
  erkek, "mutluymuş gibi" görünmeyi beceremeyen bi canlı. o nedenle çok güzeldirler zaten. ne hissediyorlarsa suratlarının bi yerindedir. ayrıldıktan sonra yalnızlığı ve öfkesi daha belirgin oluyor erkeğin, hüznünü idrak edebiliyorsunuz, gizlese de anlamak mümkün. dertleşmeye kapalı bu süreçte. kendi kendine halletmek istiyor yıkıntıdan geri kalanları. toparlanmak için zamana ihtiyacı var. sakinleşiyor. garip bi zarafet geliyor ayrılınca erkeğe, kendi içine doğru çöküyor, sonra ayılıyor ama iz muhakkak kalıyor erkekte. hiçbi erkek, azıcık bi şey biliyosam, hiçbiri, bi önceki ilişkisinden bi şey öğrenmeden çıkmıyor. tedbir alıyor, kriterlerini yeniliyor ve daha da güçleniyor. bi erkek; "şöyle bi kız asla istemiyorum" diyorsa, bilin ki canı çok yanmıştır. öyle bi tecrübe yaşamıştır, tekrar etsin istemiyordur.

  kadın ise "mutluymuş gibi" görünmenin ustası... henüz ayrıldıktan bikaç saat sonra bile; "heyyooo özgürlük be .s" zırvalarına kapılabiliyor. erkeğin canını acıtmak için biçok şey yapıyor; başarıyor da. hemen eski sevgili unutulmuş gibi yapıyor, (erkek buna inanıyor bu arada sdgsfd) diğer seçenekleri değerlendirdiği imajını hayli iyi çiziyor kadın, gülümsüyor, daha bakımlı, daha neşeli oluyor. bi yükten kurtulmuş gibi davranıyor.

  peki sonra ne oluyor?
  şu; erkek, kadının onu unuttuğunu düşünüp ayrılık acısına değmeyeceğine inandığı eski sevgisini zihnen bitiriyor. erkeğin zihninden sağ çıkmak çok zor. bi erkek eski sevgilisine eğer hala saygı duyuyorsa, o kız muhtemelen bu gibi salaklıklara tenezzül etmemiş, güzel sevmiştir. kız, erkeği çoktan unuttuğu imajını çizince erkeğin kalbinde kızın bitmesi için ilk engel atlatılıyor böylece. sonra erkek eski sevgilisini gerçekten unutuyor. başka birine kapılabiliyor.

  eski sevgilisi olan kadına ne oluyor peki?

  şu; ayrılık acısını ertelediği için o neşeli hal geçince - ki muhakkak geçer - derin bi yalnızlık kalıyor geriye. eski erkek arkadaşının onu unuttuğunu anladığında ise merhaba depresyon... değersizlik hissi... isteksizlik... yılgınlık...

  erkek o sırada mutlu. onu çoktan unuttuğunu sandığı kızı anmıyor bile. o kızsa muhtemelen feyk hesaplarla eski erkek arkadaşını takipte. ve tabii eski erkek arkadaşının yeni kız arkadaşını da...

  bi tavsiyem var genç hanımefendilere; erkekler sandığınız kadar salak canlılar değil. saf fakat acıtıcı bi zekaları var. netliği fark edebiliyorlar. sizin kadar komplike değiller fakat sizin kadar kolay maniple edilebilir de değiller. onlarla çocuğunuz gibi oynadığınızda kaybedeceksiniz. her zaman. daima.
  20 -1 ... agnottott
 5. 5.
  her ayrılık sonrası kadınlar kuaföre, erkekler meyhaneye gider. sonuç olarak kazanan hep esnaf olur.
  7 ... art vader