1. 1.
    Teksas bizim lan oraya Kürdistan ı kuracaz deyip meksikalı ve siyahileride yanlarına çekerlerdi kanımca. Utaha da aponun dev portresini yaparlardı.
    6 -1 ... kale3112
  2. 2.
    götlerini keserlerdi. biz insan olduğumuz için götleri başları oynuyor burada.
    8 ... serdarsl06
  3. 3.
    kale 3112 denen(( yancısı serdar06 )cahili cühelaları)) ,keşke benim sözlükte paylaştığım teksas ayrılıkçıları hakkında ki yazılarımı okusaydın da biraz feyiz alsa idin.

maalesef sözlük cahillerin mekanı haline geldi ,bilgi kirliliği istediğini yazma rezaleti tavana vurdu.
    aynı burada olduğu gibi teksas'da da ayrılıkçılar teksas dağlarına çıkıp federal hükümete ve ''abd valisine'' savaş açtılar..
    ayrıcılıkların liderleri richard mc laren 'dir.(viki'de teksas hakkında ki yazılar güzel)
    richard mclaren ve milisler federal hükümet tarafından yakalandı ,hapse atıldı.

teksas şu anlarda bile kaynayan kazan, tek yıldız'ın %49'u ayrılma yönünde oy kullanıyor ve bu yüzden disrikt kolombiya'da (dc) başkan olacak şerefsiz(ler) hop oturup hop kalkıyor.

teksas federe birlik antlaşması dışında konfedere değil ama avrupa birliği gibi bir anşalma ile bağlı. nasıl ingiltere ab.den ayrıldı ise teksas'!ta yakında abd'den kopacaktır.

teksa ve afro-amerikalılar olayı, teksas'ın doğusu tamamen ırkçı bir yapılanmaya sahip yani siyahlar için cehennem.

maalesef federal abd hükümeti ayrılıkçı teksaslıların götünü kesemedi ,hareket devam ediyor.

hiç merak ettiniz mi niye teksas'da federal hüküğmetin askeri üssü yok ve kuzey kore balistik füzelerden birinin hedefine teksas'ı koydu.

cehalet kötü şey hele ki cahilin alaylı hali daha da kötü,bu yüzden burnumuz boktan çıkmıyor.

yaşasın bağımsız teksas, !!
    1 -8 ... baris hemen simdi
  4. 4.
    Ben burada Kürt halkına bir şey demedim dikkat ederseniz ayrılıkçı dedim. Yoksa vatanını seven Kürt halkımıza hiç bir şekilde böyle yaftalama yapmam zaten. Olayı Değişik algılayıp başka yerlere çekenlere gelsin.

(bkz: nem kapmak)
    1 ... kale3112
  5. 5.
    abd yi bilemiyorum lakin rusya'da olsalardı daha ilk günden, en başından işleri bitmişti..! zerre dâhi şansları olamazdı yani..! ruslar, ülke topraklarında o tip düşüncelerin her hangi bir zihinde bir bünyede oluşmasına ve yeşermesine toz zerresi kadar dahi tutunmasına asla izin vermezler, kaldı ki, silah kuşanıp, ayrılık talebiyle devletin karşısına dikileceksin..! yukarıda belirttiğim üzere hayalini dahi kurdurtmazlar hem vallahi, hem billahi..!

* not: örneğin sibirya buzul bölgesindeki pek yoksul yakutistan halkı, hiç gıklarını çıkartmadan, yüzlerce yıldır -50 derecede, devlet başa, kuzgun leşe ilkesini kendilerine düstur edinmişler, kavgasız döğüşsüz kardeşçe ve misler gibi yaşamaktalar, helal olsun o devlete, helal olsun o millete..!
    ... kiss kiss bang bang
  6. 6.
    S.k kırığı bir terör sevici tarafından cehalet yaftası yemek bugün başıma gelen en güzel şey.

T: tekrar ediyorum götlerini keserlerdi. Amerika sikemeyeceği eşeğe semer vurmaz. Şu sıralar dünyada en çok sikebildikleri eşekler de malum öşekci kitle. ironiye dikkat.

Yalnız dikkat etsinler "nerdesin gavat Amerika" naralarına bağlıyorlar hep.
    4 ... serdarsl06
  7. 7.
    ABD de yaşanan ayrılık olayı vergisel bazlıdır.

Derler ki biz devlete çok yüksek vergi veriyoruz, godoman insanlarız. ABD toprak olarak büyük bir yer biliyorsunuz ki birçok ülke çıkabilir yine içinden zaten ismi de birleşik devletler neyse, bu godomanlar bizden alınan vergi başkasına verilmesin biz ayrı kalalım der.

Peki ABD bunları takar mı? Takmaz tabi söylemlerini umursamaz. Burada ABD içinde ABD ye karşı gelecek bir devlet kuralım demez diyemezler. Şu an Trump Meksikalı apaçiler için bile duvar koyma derdinde sırf boş tipler oldukları için. Daha sınıra duvar çekmeyi düşünen adam böyle fikirleri ipe aldırır tabi.
    1 ... keyf kahyasi
  8. 8.
    götlerini zencilere siktirirlerdi valla. biz insanız lan yine.
    5 ... gri sehrin adami
  9. 9.
    Bi bok yapamazlardi onlara orada elektriği free ve 10 cocuk yapmaya izin vermezlerdi gotleri yemezdi kisacasi.
    ... sqilacci74
  10. 10.
    Eybidi polaysının dediklerine iki kere uymayınca neler oluyor izlemek için beden kameralı polisler discovery channelda xd.
    2 ... meruem