1. 1.
  çok koyar son ses güllü açıır ve son ses:
  (bkz: kopamam sen) dinlenir..
  ... keditestisleriyleoynayanfare
 2. 2.
  gerçekten birinin herşeyi olabilmek zordur. herşey olabilmişsen o herşeyi olarak görmüşse seni hiçbişeysiz yapamazsın yapamazda gitmişse bile dönüşü vardır mutlaka. gerçek sevgiyi bulabilmek olay. *
  1 ... killing loneliness
 3. 3.
  eşek sudan gelene kadar içinde kendi kendini döversin. küfür edersin kendine bir müddet.hani o senin herşeyindi gibi kelimeler beynini kemirir de kemirir.
  sonra 1 hafta gibi bir süre sonunda karşındakine küfür edersin. aradan kısa bir zaman geçer ya unutursun ya da unutmak için kendini zorlayıp yelkenler fora diyerek yeni sevgili bulursun.
  ... hebeletulbe
 4. 4.
  son bulmayan zaman dilimidir,uyanıkken kabus görmektir.bide kısa zamanda birisini bulmuşsa beyin lopları sırayla tecavüz eder zihnine her şeyde her bokta püsürde hayali gelir yanına.herşeye başlama sürecini hızlandıran durumdur.
  ... godbiten
 5. 5.
  hele ilk günü hiç geçmek bilmez.
  (bkz: sahip çık bana sözlük)
  1 ... hipotalamus
 6. 6.
  tüm aşk filmlerini ezberleyene kadar tekrar tekrar izleyip durursun evden dışarı çıkmamışsındır günlerdir . mal mal öyle . geçiyo ama acı macı yok.iyi yuani şu an.
  ... kendisi bilir
 7. 7.
  bu dönemde zaman kavramı kendini artık çok
  değiştirmiştir. herkesin bildiği zaman
  kavramıyla alakası yoktur. bir saat altmış
  dakika değildir.
  bir saat; sevgilinin arayabilme ihtimalinin olduğu bir şeydir artık. bir saat hiç geçmeyen
  bir zaman birimidir. bir saat=bir gün bile
  olabilir.
  saçma gelebilir ama ayrılık böyledir. zaman hiç
  geçmez. geçtiğinde ise artık çok geçtir.
  2 ... mathildaa22
 8. 8.
  özleme halleri"keşke"> kötülüklerini düşünmeye odaklanma"ama " > soğuma"zaten" > yeni hobiler edinme"hem" > anıları silme"siktir et"> yeni birisine aşık olma"vay amk".

  kısır döngü.
  1 ... itallbeganwithabeautifulpass
 9. 9.
  bir bok olmuyor beyler kusura bakmayın sadece buruk geçiyor zaman oda koymuyor bir süre sonra tabi bu ilişkinin şiddetine bağlı eğer tek taraflıysa aşk vs sevgi. hemen bitiyor ayrılık acısı falan olmuyor raadım yani.
  ... dorkm
 10. 10.
  kalbininiz küçücük kalır. Öyle daralırsınız ki odanıza zaten sığamazsınız, Sokağa sığamazsınız, tüm şehir ruhunuzu sıkar.keyif veren bütün aktiviteler artık yalan olmuştur. Bütün gece ağlanır, keşkelerin ardı arkası kesilmez. Kocaman bi ateş düser yüreğinize. Alışkanlığın, sevginin, artık onsuz olunacağı düsüncesinin yükü çöker omuzlara. Amk zamanı öyle yavas işler ki sabah olmak bilmez.
  2 ... dolores haze