bugün

eski sevgilinizi merak ediyorsanız 5 dk derin nefes alıp hemen arayın, ardından size eski olduğunu hatırlatacak birşey mutlaka yapıcaktır, mantığıyla yaklaşılınca aranması oldukça doğal olan durumdur.
eski sevgiliden ne dost ne arkadaş olur. eski sevgililer arkadaşlarsa bunun adı aslında yedekte bekledir.
evliliğini tehlikeye atmak istemeyen eski sevgilidir. burda suç sizdedir demek ki yeterli güveni verememişsisiniz ona.
arasa alacağı cevabı bildiğinden aramıyordur.
olması gereken eski sevgilidir.
birlikte kurduğunuz hayalleri satan sevgilidir aynı zamanda.
doğum gününüzü bile unutarak vefasızlığın dibine vurmuştur.
(bkz: çok sevdik be abi)
kendine bir tokmakçı bulmuş kapıyı dövdürüyordur sayın sözlük yazarları toparlanın hadi ava çıkıyoruz.
ayrıldığı için olmasın?
arayıp sormamak için ayrılmıştır zaten.
ayrıldık ama hala sevişiyoruz diyen birey gördünüz mü.
arayanından daha iyidir.*
size karşı nefret doludur. ne kadar yalvarsanızda eskisi gibi olamaz artık. tabi ayrılan taraf sizseniz ve çok pişmansanız.
Eğer hala bekleniyorsa doğum gününüzde ,yıldönümünde,özel günlerde bile arayıp sormamışsa artık ümidi kesilmesi gereken eski sevgilidir.
ex'den next olmaz.
en iyisini yapandır. arasa ' vay unutamadım, vay unutamıyorum' triplerine sokar adamı. aramayarak unutulmaya bi nebze katkısı olur
(bkz: yok artık)

ya ne olacaktı? hadi gel köyümüze geri dönelim, fadimenin düğününde halay çekelim falan mı diyecekti? oldu olacak arka planda da "nikahına beni de çağır sevgilim rın rın rın" tarzında bir şeyler çalsın. ulan ilişki sürer dert, biter dert. ne doyumsuz yaratıklarız insanoğlu olarak.
Verilen kararın ne kadar doğru bir karar olduğunu destekler.
(bkz: iyi günde merhaba kötü günde elveda)
(bkz: ayrılık)
(bkz: arayıp sormak)
(bkz: ayrıldıktan sonra)
(bkz: eski sevgili)
(bkz: yaran başlıklar)
--spoiler--
Eski sevgili merak edilmez mi 5 senelik aşk unutup silinmez ki
--spoiler--
ilk başlarda acı hissi yaratabilecek, zamanla dayanilmasi mümkün olan bir durum.
sabredin.
bugün olmazsa yarın arayacaktır.
en geç kalbinin kırılmasının ardından gelecek 5 dakika içerisinde çalmış bilin o telefonu.
toplam 6 kez başıma gelmiş hiç bir faydasını da görmediğim vukuat. arasa 2-3 ay da siz takılırsınız sonra yine eski olur. o yüzden onla yaşadığınız güzel günlerin hatırına açmayın telefonunu. öyle eski kalsın o.
Kozu elinde bulunduran eski sevgilidir.
ayrılmışsındır niye arasındır insanı. içinde gerçek anlamda birşey hissetmeyen kişidir.
geçirilen 5 yılın hatrı için bile olsa. aradı. aradı da hayatında birisi olduğunu söylemek için aradı. sonra gidiş o gidiş. yıllardır ses seda yok. ne yapıyor, beni aklına getiriyor mu, oh be kurtuldum mu diyor, arasam mı acaba diyor mu diye diye delilik belgemi aldım elime.
güncel Önemli Başlıklar