bugün

aradan geçen 3 yıla ve de aynı şehirde olmaya rağmen tesadüfen bir karşılaşma bile gerçekleşmemişse cidden kötü bir şey olmuştur demektir.

hiç tanımadığım, götüm gibi bir adamla bile 3 yılda, 10 defa karşılaşıyorum bu şehirde de ayrıldığım sevgiliyi bir türlü göremiyorum diyorsanız eğer; bir doktora uğrayın derim. ya da bir araştırıp soruşturun eski sevgilinin ölmüş olma ihitmali de çok büyüktür bu durumda. tabi evlenme durumu da var (ayrı bir şehire gitme vs) eğer öyleyse de ölmüştür zaten. ha neyse ne diyordum, (daldık, kendi kendimize yazıp duruyoruz, format falan bok oldu) aynı şehirde onca zamana rağmen mutlaka karşılaşmak gerek eski sevgiliyle. ne eski sevgiliymiş ya arkadaş.
eğer istanbulda yaşıyor ve eski sevgiliniz haaala (3 senedir ) öss ye hazırlanıyorsa dışarıda sokakta yada dakssiimde stiklalde starbucks dan sıcacık kahvenizi almış bir şekide yürürken karşılaşmanız olası değildir.Zira şuan kendileri ya etüt salonlarında yada 3-5 össyus la birlikte test çözüp tüm planlarını öss den sonraya atmaktadır.

(bkz: kendinden küçük kızla çıkmak)
(bkz: eski sevgiliden hala haberdar olmak)
(bkz: istiklalde elde starbucks kahvesiyle yürüyen genç)
eğer istanbul da yaşıyorsanız normal olabilen durumdur. ancak dünya küçüktür kimi nerde göreceğimiz belli olmaz.
şikayet edilmemesi gereken durumdur. eskidir işte, neden karşılaşmak ister ki insan?
içinde bulunduğum, hayır kader bir defa olsun ağlarını iki ters bir düz öremez mi benim için yahu diye bağırmak istediğim içler acısı bir durumdur.
yolumuz ayrı biliyorum, ölmeden son bir defa yüzünü bir görsem yeter. *
aynı okulda bile karşılaşamamak vardır bi de çok merak ettirir adama.
eğer karşılaşmak istiyorsan pekte eski olamamış demektir. ayrıca görmek istiyorsan ara söyle ne diye karşılaşmak için tesadüfleri bekliyorsun ki. hiç anlamam.
nerde lan bu kız?
hergün karşılaşmaktan çok daha iyi bir durum. Gözden uzak olan gönülden de ırak olurmuş..
güncel Önemli Başlıklar