bugün

ııyyyyyy kokar erkektir. böylelerinden herşey beklenir. asla evlenilmemesi gereken erkektir.
pis erkektir,özensiz ve düzensiz erkektir.
çorabı bir hafta daha giyip müzeye bağışlaması olasıdır.
can erkektir. hele birde o çoraplarla uyuyorsa double erkektir. nanoşluğun alemi yok. temizlik hijyen falan siktirin gidin. dönerkende ekmek alın.
öğrenci değilse, spor ayakkabı giymiyorsa ve ayak kokusu hastalığı yoksa ve sık sık banyo yapıyosa iğrenç karşılanmayacak erkektir.. (bkz: aynı çorabı bir ay giysem gene kokmaz)
ayaklarım kokmuyor benim yea diye serzenişte bulunan erkektir.
kokudan yanindan gecilmeyen erkektir.
çorabı sadece evin içinde giymişse kokuda bir hafifle olacağını umduğum erkektir.
bunlardan bazıları, "aynı çoraptan 7 tane var ben ne yapayım" diyerek durumu kurtarmaya çalışırlar. ama kimse yemez. bu da farklı bir versiyon işte.

parası yoksa lafım yok ama ayıptır be kardeşim. kendisine saygısı olmayanın, kimseye saygısı olmaz. bu da böyle biline. bilinen bir şey zaten. hı hı evet.
tersini çevirip 1 hafta daha giyebilme imkani oldugunu bilen erkektir.
kendince ugur yapan erkektir. ornegin daha once o tabani delik birazda kirden sertlesmis corap ayagindayken cok zor bir dersten iyi bir not almış ise o çorabı ugur çorabı ilan eder ve tüm final haftasi boyunca hep aynı çorabı giyer. tabi hem bu iğrençliğe ev ahalisinden gelebilecek tepkiler düşünülerek hem de ugur çorabınızın başına birşey gelmemesi için eve gelir gelmez çorabın çıkarılması ve bir ayakkabı kutusuna konularak özenle saklanması gerekir. yoksa ev arkadaşınız, anneniz, kız kardeşiniz vs. görüp direkt çöpe atabilir.
O çorap ne olur böyle?
iğrenç bişeydir. fatura gibi aylık 70 tl çorap param gidiyo. hergüne ayrı çorap.
Ayağına giydiği şeyin artık doritos peynirli içeren bi ayakkabıya dönüşmesi ile kendine gelecek olan erkektir.
kız gibidir bi çorap bi haftada değiştirilir mi ya.

ben 10 gün giyerim on gün sonra ters yüz diğer tarafını giyerim. 20 gün sonra biraz kokuyor gibi oluyor çıkarıyorum sonunda.
kebapçı ıslak mendiliyle ayağımı silerim ( temizliğe düşkünüm) sonra yenilerim çorabı.
dolap kapağına yapışana kadar ters yüz edilip giyilebilir.

saygılar sunuyorum azizim...
üşenen erkektir ya da çorabını seviyordur.
candır. Ben ters yüz ediyorum 3 gün daha gidiyor.
beynemazın tekidir. biz hergün değiştiriyoruzda yine bazen kokuyor.
görsel

çorabı bot haline getirmiştir.
Her gün yeni bir ayakkabı giyme ihtimali bulunan erkektir.