bugün

bunlar belli bir süreden sonra birbirlerini simaen tanırlar... birbirlerline karşı farklı hisler beslerler falan ve filan...

bunun filmini bile yapmışlar adamlar aç izle güzel film. adı a wednesday di heralde.

neyse ne diyorduk. aynı toplu taşıma aracına aynı saatte binen insanlar artık birbirlerini simaen ihitiyaten bilahere ve daha kullanamadığım nice osmanlıca kelime çerçevesinde tanırlar. ben lisede her sabah 06:50 eminönü ekspresine biniyordum mesela;

orda bir kızcağız vardı. onun için öyle uzun uzun bir yazı yazıvermiştim bir aralar. hatta sözlüğe de koymuştum da silinmiş. bulamadım şimdi... mesela arkamda oruran lisei bir çift vardı. her sabah sevişirlerdi layn! sabah dediğime bakma sen. kışın daha hava aydınlanmamış bile oluyor o saatte. bunlarda ne iştah vardı öyle çözemeden lise bitti anasını satiyim... belki onlarda bitirmişlerdir. şimdi üniversiteye de aynı arabayla gidip sevişiyorlardır. şahsi fantezileridir bilemem...

ama farklı bir histir. o otobüsteki herkesi aslında tanıman ve tanımaman hoştur...

bak bu işin iyice cılkını çıkarıp otobustegordum com diye bir şey bile yapmışlar.

öyle işte....
kaza olduğunda birlikte ölme ihtimali olan insanlardır.
güncel Önemli Başlıklar