bugün

bi yaşıma daha girdim hocam. bu kadınlar cidden kafayı yemiş vallahi üstad.
bunları tedaviye almak gerekiyor.

mevzu basit bi üniversite aşkı ve nasıl bir aşksa bu esas eleman kıza yakınlaştığında kızdan aldığı reaksiyon budur.
benimle çıkar mısın gibi aşırı derecede klişe bi sözü elbette söylemedi ama kızdan gelen reaksiyon bu be hoca.

+ben aynı sınıftan biri ile çıkmam berk kusura bakma.
bu nasıl bir cümledir, şu zamana kadar kadınları tavlama konusunda bir çok konuda görüşüm olmasına rağmen bu kızda kitlendim üstadım.
yok böyle bir durum.
vay berk vay. yazık be üstadım sana.
gel senle gidip bir şeyler içelim hoca.
berk'i bile reddettiyse ciddi sorunları olan kızdır.

hepimiz aynı galaksinin insanlarıyız. ayrı gayrı yok.
"berk'e kız mı yok lan" diyip arkasından bir de çemkirmek gereken kızdır.
ancak ortaokul ya da lisedeyse, bir de össye hazırlanıyorsa durumu biraz anlayışla karşılanabilecek kızdır. ancak üniversitede bu durum sadece komiktir berk!
olgun abi arayan kızdır , üst sınıftan batuhanı seviyodur,ayrıca o kadar havalıdır ki sınıfın erkekleri ona 10 beden küçük gelmiştir.
(bkz: aynı sınıftan erkekle çıkmam diyen erkek)
bir hafta birini bulamayınca bütün sınıfla çıkabilecek potansiyele sahip kızdır.
ancak liseye kadar karizma yapabilecek kızdır.
prensip sahibidir, muhtemelen birinden tavsiye almıştır, 'çok zor oluyo yürümüyo' şeklinde.
Kendinden öncekilerin taşıdığı bu zihniyeti devam ettirme çabasında olan aslında neden yaptığını kendi de bilmeyen kız çeşidi.
ilişkinin sonu b*ka sararsa aynı sınıfta hergün birbirni görmenin zorluğunu düşünmüş kız olması muhtemeldir.
sınıfında beğendiği bir erkek yoktur. uzaktan yalansınlar diye böyle bir bahane uydurur. yersen.
üniversitede bile gördüm ben bunlardan.
(bkz: yazık lan)
tükürdüğünü eninde sonunda yalayan kızdır.
yalancıdır. berk'i beğenmeyen kızdır.
aynı sınıfta bulunduğu erkeklerin, kendisiyle çıkmayacağını bildiği ve kendini popüler göstermek isteyen ezik kızdır. sikerterek infilak edilmesi gereklidir.
aa bu sözlükten kimseyle çıkmam diyen kız lan.
aynı sınıftakilerin arkadaşı olduğu bilincinde olan ve eğer ayrılık olursa ilerde çok sorun yaşayacağının farkında olan kızdır. zaten sınıftan kimseden de hoşlanmamışsa gayet normal olan kızdır.
Sınıftan enbesil -erkeklerin hoşlanmayacağı hareket- yapan kızlardır.
Sürekli izlenmekten hoşlanmazlar. Nedenleri ise kusurlarının bilinmesi eleştirilmek hoşlarına gitmemektedir.
(bkz: aynı sınıftan kızla çıkmam diyen erkek)
uzanamadığı ciğere pis diyen kızdır. yüz vemiyordur çocuk.
"ben bu okuldan kimseyle çıkmam" diyen versiyonu denk gelmişti bana bir keresinde. intikamım çok acı olmuştu.*
efendim kızın türkan şoray kanunları vardır olabilir. cidden de vardır böyle kızlar hatta bunların bırakın aynı sınıfı okuldan biriyle çıkmam diyen versiyonları mevcuttur. elalem ne der diye mi korkar bu kız hiç anlamam..
berk sende üzülme evladım hayatın draması varsa rondonun kreması var. sana kız mı yok?