bugün

(bkz: yedi kocalı Hürmüz)
bu filmler bir alem dedirtir.
--spoiler--
biri fabrikatör çocuğu diğeri soför parçası iki gence ümit vermektir. sonunda kızın zengin babasının dediği olur. fakir genç de bir kazada öldü derler kıza.olaylar böyle gelişir.
--spoiler--
Erkekleri ikna edip grup ilişki yapılmalıdır.
Başıma gelendir. Birini seçmek zorunda kalmıştım. Keşke diğerini seçseydim.
çözüm için: (bkz: threesome)
kızların çoğunda görülen durum( bu bir genellemedir).

kimse eveleyip gevelemesin, erkekler şöyledir böyledir ama birini seviyorum dedimi gerçekten sever.
kızlar ise ne kadar severse sevsin ve bunda o zamanlar samimi de olsun bir süre sonra gözü başka yerlere kayıyor. tecrübeyle sabit bir değil iki değil.
Buna eyşan sendromu denir.
Fakir yada yüreği temiz saf olanın kaybedip çakal olanın kazanmasıyla doğal seleksiyon gerçekleşmiş olur.
gemi kazanı gibi yürek ister. bu ne gönlü bolluktur yarabbim.

- bende de gemi kazanı gibi yürek var ulan.

(bkz: korkusuz korkak)
(bkz: ayı abbas)
Acı ama gerçek bunu yapan çok kız var hatta iki taneden fazla bile olabilir. Her zaman birilerinin ilgi göstermesini isterler ilgi gösterdikçe tatmin olurlar.
görsel
Gönül bu, imkansız diye birşey yok.
Kınamamak lazım.
imkansızdır.

aşığım diyen kızımız ilgi ve tatmin istiyordur. yani hem yarrak yemek, hem el üstünde tutulmak istiyordur.

2 tane erkeğe aşığım diyen kızı 3. bir erkek siksin, diğer ikisini bırakır 3. ye aşık olur.
Akla Bella Swan'ı getirir.
daha bir heyecan arayanlar için 3 erkeğe aşık olmak fikrini kendilerine sunuyorum. hazır bizde müsait iken..
Hoşlanmayı aşık olmak zanneden embesil beyanı.

Aşık olmak, başında aşağı kaynar su dökülmesi ile eşdeğer duygu yaratır.
ikisi de farklı yönleriyle sizi tatmin ediyordur. ikisinin de birleşimi olanı bulmalısınız. ikisi de değildir.
güncel Önemli Başlıklar