bugün

ıssız adayı çok eğlenceli, çok ilginç kılacak olan yazarlardır. benim listem;

5 erkek:

* geriden gelen adam
* kukla
* tilki
* hasmet ibriktaroglu
* oytunkaran

5 kız:

* serra ivashkova
* hobiolarakyaparsin
* pembeojelihatun
* rabia olmak isteyen pelinsu
* kerevizi patates sanan kiz.

sonra gör sen cümbüşü amk.

edit: birkaç yazardan gelen mesaja açıklık getirmek istiyorum. bu 5 erkek 5 kız diye ayırdıklarım ayrı adalarda değil, 10'u da aynı adada olacak.
fenerbahçeliler:

* aslolan fenerbahcedir
* fatihintakendisi
* nick yazmasam ne olacak ki
* heroo
* obiwankenobi

galatasaraylılar:

* paul sahilleri
* jimyy tudeski
* arshil
* kapooo
* crossd

kan çıkar, açık ve net.
hasan karakaya, emin çölaşan ve ertuğrul özkök. özkök arabulucu yavşak pozisyonunda olacak tabii.
bizim adamızda serra'yla hobiş kendi aralarında espri yapıp lisede okul bahçesinde kol kola girip herkesin dedikodusunu yapan kızlardan olmazlarsa çok pis eğlenir birbirimizi su fışkırtmaya çalışırız kerevizi pattis sanan bacım ise hindistan cevizi sandığı kaya parçalarını getirip çorba yapmamızı talep edebilir fakat zamanla öğrenir o da korur kollar bağrımıza basarız gece üstü açılırsa örterim falan. ben kızlarıma yanımda getirdiğim ojelerimle nail art yaparım rabia'yla da küçük su şakaları yaparken belki çaktırmadan boğarım *. yok cana kasetmek günah günah *

edit: 10'lu demişken yukarda bahsi geçen erkekler de bizim adamızda ise muhtemelen haşmet adanın abisi ve direği olur tüm özel günlerde bizi sıraya dizip önce günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapıp sonra tropikal yapraklardan oluşan harçlıklarımızı verir kukla adanın yaramaz hoppiri çocuğu olup herkesi güldürür tilki yerli yersiz kendini övmesi ve biz kızları sürekli olarak hindistan cevizi yapraklarıyla kapatmaya çalışarak kin toplayabilir. oytun gecenin 2sinde sahile inen kızın namusu tarzı konuşmalarına devam ederek 163lük bünyemi yeterince sıkar geriden gelen adamımız ortama ayak uydurana kadar biz adadan bir şekilde kurtuluruz.

ayrıca ben birick kardeşim olan kiz varmis herhalde burada'yı da alırım yanımda belki orada bi kız buluruz kardeşceyizime . panama usulü düğün de yaparız wuhuuu..
bahsedilen kızların tilki, oytun ve haşmet'e gitmeyeceğini varsayarsak, g.g.a ve kukla kızları götürür.
ne adası amına koyayım toplum survivor izleye izleye kafayı yedi. gören de izlanda'da isveç'te japonya'da yaşıyoruz sanacak adaymış !
bari kız-erkek sevgili eşleştirmesini de yapalım.

oytunkaran - pembeojelihatun.

tilki - rabia olmak isteyen pelinsu.

haşmet ibriktaroğlu - hobiolarakyaparsin.

kukla - kerevizi patates sanan kiz

geriden gelen adam - serra ivashkovaa.

oldu oldu. iyi oldu.
beğenmeyen bazı yazarları dikkate alarak çarkı tekrar döndürüyorum, bakalım bu sefer kim kimle eşleşecek?

tilki - hobiolarakyaparsin.

geriden gelen adam - kerevizi patates sanan kiz.

oytunkaran - kukla.

serra ivashkovaa - pembeojelihatun.

haşmet ibriktaroğlu - rabia olmak isteyen pelinsu.

sanki ilki daha uygun olmuştu.
Freud ve rousseau bence.

Bu ikisi aynı zamanda aynı yerde ve beraber yaşasa verimi ikiye katlardık.

Hatta beni de aldırtın bir ömür boyu rüzgar, egzotik meyveler ve okyanus kokusu eşliğinde felsefe/psikoloji yapalım.
ben niye haşmetleyim abi. niye kuklayla kerevizi patates sanan kiz da, serra geriden gelen adamla da ben haşmetleyim. *
son bi karışım. bakalım kim kimle?

tilki - kerevizi patates sanan kiz

kukla - pembeojelihatun

haşmet ibriktaroğlu - rabia olmak isteyen pelinsu.

geriden gelen adam - hobiolarakyaparsin.

oytunkaran - serra ivashkovaa.
(bkz: aynı odada olsalar çok eğlenirler denilen yazarlar)
son karışımla ada adalıktan çıkıp yalan rüzgarına dönmüştür. o değil de ben oytun ve serradan sonra kukla'ya mı vardım yani?*
eeh eytere be diyerekten bi karışım da ben yapmak istiyorum. fbliler gsliler yapmıştım ama bu sefer kızlı erkekli karıştırıcam. adil olarak eşleştiricem.

şimdi tilki, oytun ve haşmeti kızlar seçmez. o zaman;

kukla - rabia olmak isteyen pelinsu & kerevizi patates sanan kiz

geriden gelen - serra ivashkovaa & hobiolarakyaparsin

pembeojelihatun da ya kukla'yı ya da geriden gelen adam'ı seçer. biri 3'lü yapar, biri 4'lü.

oldu da bitti.

edit: pembeojeli rabia'yı boğarım falan yazmış. o riskli. o zaman geriden gelen adam hem serra, hem hobi, hem de pembeojeli'yi götürecek. vays..
sbag ve kirmizi bereli kadin da katılırsa eğlence biraz daha artar kesin.
Şüphesiz ki Ceren melis fatma Nur'dur.
Her kızla bi gün takılsam yeter.