1. 1.
    yenildim daima şarkısıyla hangi yabancı şarkının coverını yaptığı merak edilen yeni şarkıcı.
    4 -2 ... wta11
  2. 2.
    müzik dünyasına yeni katılmış olup çok iyi ses ve fiziğe sahip. umarım bu yolda başarılı bi şekilde devam eder.
    2 -3 ... 46raporlu
  3. 3.
    yenildim daima şarkısı güzeldir.
    burda da dön bebeğim'i söylediği video bulunur, güzeldir. http://www.youtube.com/wa...g1fa0y&feature=relmfu+
    2 -2 ... iki ogrenci bir tam
  4. 4.
    ekranda görüp dinledikten sonra takip edilesi sese sahip şarkıcıdır. böylesine güzel bir sesi bekliyorduk sanırım uzun zamandır.
    3 ... loversgrief
  5. 5.
    fiziği olsun sesi olsun numara olan, yenildim daima ile piyasaya giren almancı hanımefendi.
    (bkz: ilerde buralar çok değerlenecek)
    2 -1 ... osursam gidermisin
  6. 6.
    bu akşam beyaz show'a katılacak olan bayandır. *
    2 ... iki ogrenci bir tam
  7. 7.
    kaliteli şarkı yapan son derece güzel kız.

beyaz show u izledikten sonra edit: üzerinde gereksiz bir utangaçlık ve eziklik var, eğer denildiği gibi dünya starı olmaya aday biriyse kesinlikle kendini yırtmalı. biraz rahat olsun yani sanki adam kalmamışta zorunluluktan o programa koyulmuş gibiydi. yetim gibi kenarda durdu öyle güzellik mi güzellik, ses mi ses e daha ne olsun, eksik olan yalnızca biraz özgüven.

okan ı izledikten sonra edit: bir değişiklik yok, yine aynı. okan seksi poz ver deyince şaşı yaptı gözlerini ya inanamıyorum.

beğeni editi: güzel şarkı yapmış;

http://www.youtube.com/watch?v=ngLtUwUJ6F8+
    4 -1 ... dildomu getirin ulen
  8. 8.
    Müziği fena olmayan, çok tatlı, güzel, hanımhanımcık şarkıcı.
    4 ... eksiamalimondegil
  9. 9.
    an itibariyle trt 1'de gülben ergen'in konuğudur. ama tamamen şarkı söylemek için gelmiş sanki. gülben ergen 2 kelime sohbet edip hemen başka bir şarkısını söyletiyor kıza. şahsım tüm şarkılarını yalayıp yuttuğu için pek keyif almıyor programdan.
    3 ... phoebus
  10. 10.
    bu gece medya karalında gördük kendilerini. sevimli, şeker, tatlı ve muniiiiiiis bir kız.
    (bkz: kedi canını senin)
    1 ... krlmanu
  11. aynur aydın Başlığındaki Önemli Entry'ler