1. .
    anlamıyorum yahu, anlamıyorum işte! bir türlü nasıl bir mantık, ne gibi bir istekle yapıldığını çözemiyorum. bahsedilen şey ise şudur; şimdi a yazar gider bazı yalanlar güzeldir başlığına bir entry yazar, ben de o kadar salağım o kadar aptalım ki, insanların o başlıkta sadece benim entrymi okuduğunu zannediyorum, "bak birader ben bi'şey yazmayacağım a yazar yazmış" diye (#463245345) diye entry numarasını yazıyorum, basıyorum "ekle"ye. o başlığı okuyan kişi de basınca benim bkz. verdiğim numaraya ne görüyor? az önce okuduğu entry tekrar karşısına çıkmış! "ulan bu adam beni salak yerine mi koyuyor?" diye düşünüyor. ben olsam düşünürdüm şahsen. ama ben burda okuyucu değil, o aynı başlıktaki entrye bkz veren andaval yazarım.

çünkü benim konu hakkında edebileceğim iki kelam yok, ama entry sayım da az kalsın istemiyorum.

çünkü benim demek istediklerim önceden o entryde denmiş ama ben entry yazmazsam çüküm düşer, geceleri uyuyamam.

çünkü ben çok zekiyim başlıktaki o entrynin güzel olduğunu farkettim, benden başka kimse farkedemez.

edit : bazı yalanlar güzeldir başlığı öyle gözüme çarptı, yazdım. buna benzer bir olay o başlıkta söz konusu değil.
    1 ... dopdop
  2. .
    (bkz: bir ben var benden içeri)
    ... sen bana bu diyemezsin