bugün

Bir cok arkadaslik sitesinde her üyenin en az bir tane vardir. Bunu yaparken olmazsa olmazlar ayni anda gözleri kismak ve dudakları çocuksu bie eda ile uzakmaktır *.**

edit: başlık annesini kaybetmiştir. Bendeniz evlatlık almış bulunmaktayım. Hey sen vıcdansız uuser. ben senın gıbı bu başlığı terk etmiyiciğim.
(bkz: profil fotoğrafları)
hala neden yapıldığını anlayamadığım eylemdir. fotoğraf çekecek insan mı yoktur nedir... belki de bunu yapan kızlar pahalı üst model bir cep telefonuna sahip olduklarını göstermek için yapıyor da olabilirler.
beni tek çek felsefesine inanıp hüsrana uğramış kişilerdir.
(bkz: yonja gencligi)*
ortam daha çok bir alış veriş merkezinin tuvaletidir. cidden büyük yetenek istiyor. geçen ben arkadaşlarla denedim olmuyor abi. ne yapsam da o bok kokulu resimde elimdeki makine gözüküyor. yoksa sorun o reyben pilot aca gözlüğü takmamadan mı? yardım et allahsız sözlük.
(bkz: moda olan demode olur)
farklı perspektiften görüntü alabilmek için boynunu şekilden şekile sokan ve bu sebeple bir umut sarıkaya karikatüründeki müteşebbis tarafından bengay pomad ile kovalanan muhtemel gnctrkcll gencidir.
fotoğraf çekecek insanın olmamasından çok, aynı karede çıkmak isteyen ne idüğü belirsiz kız modası. "şekeriim baah saç düzleştiricisi bi elimde, telefon bi elimde" diyerek hassiktir mode on triplerine girerler. bu arada efemine takılan erkeklerde de bu hastalığın belirtileri var*. bunların reenkarnasyonel olarak orc'lardan geldiklerine dair bi bitirme tezi hazırlamak lazım...
resmin( foto demicem) bi kısmında birde flashımtrak nesne patlar, ışıklı yuvarlaklar oluşur, gözleri kısılır, yirim seni moduna geçerler bide. * *
dudaklarda büzüştürülüp sol elin baş parmağıda dudakların üzerine konduğu zaman tadından yenmeyecek arkadaşlık sitesi fotosu olur.
bittiği an tüm dış temsilciliklerde ve yavru vatan kıbrıs'ta törenlerle kutlanacak moda. bitsin yaw.
feysbuk, yonca tarzi sitelerimizin vazgecilmesi yeni nesil, troll kizlarin ortaya cikardiği modadir.

hele bunlarin banyo, tuvalet aynalarinda fotograf cektirenleri vardir ki küfür edilesidir.

o değilde resim cekmek ne la ?

edit: yonca kelimesini kafaya takanlar olmu$.

o halde yonca'yi editliyor, yonja

feysbuk'u da facebook olarak düzeltiyoruz. öperim.
en az dört sene önce yonja ile başlamıştır.
emo görünümlü kişilerin çıkardığı modadır.
ayna karşısında fotoğraf çekmenin dayanılmaz cazibesidir. tuvalette, asansörde, alışveriş merkezinde, soyunma odasında ve bilimum aynalı mekanlarda yapabilabilir eylemdir.
şuna benzer birşeydir sanırım;

http://i46.tinypic.com/kaffhu.jpg
türkler tarafından geliştirilmiş modadır. daha çok ergen vatandaşlarda görünür.
emolara aynada fotoğraf çekmeyi gösteren kişilerdir.
telefonu gösterme çabası.
tikilerin başlattığı modadır.
dudağını da büzüştürdüğün an, tamamen hazırsındır.
emoların modası geçti gibi oldu sanki, inşallah bu da geçer. 4 gözle bekliyoruz.
(bkz: bi bitmediniz aq)
Mantıklı olup olmadığının tartışılması gereken modadır.
Mantıklı olup olmadığının, tartışılmasının gerektiği modadır.
güncel Önemli Başlıklar