bugün

salaklıklarını fotoğraflayan canım güzelim kızlardır.

hangi amaca hizmet ettiklerini bilemiyorum.

sen salaklığın fotoğrafını çekebilir misin nalan?
ya ergenlerdir ya da emo.
facebook'una koyacaktır tabi ki. bi tanede yukardan. biraz da meme açalım. tam facebook'luk oldu bunlar upload edilmeye hazır.
(bkz: ayna ayna söyle bana)
resim çekecek sevgilisi bile olmayan yanlız kızlar, yersen.
güneş gözlüğü takıp kapalı mekanda fotoğraf çeken bol jöleli erkeklerle aynı iq ya sahip kızlardır *.
kısaca ve kabaca ne dendiği malum kızlardır. bir üst modelleri de kendisi gibi birini bulup rahat rahat birbirlerinin fotoğraflarını sabahlara kadar çekmektir. ülkemizde de son yıllarda türemeye başlamakla birlikte daha ziyade uzakdoğu ve anglosakson ülkelerinde yoğun olarak görülür. arka plandaki ayna genellikle ya banyodaki ya da ergen kızımızın ebeveyninin yatak odasındaki aynadır.
aynanın bir gün ete kemiğe bürünüp "yeter lan beni pis işlerinize alet ettiğiniz ne fotoğraf çekildi arkadaşım" diye haykırmasına yol açacak kızlardır.
kendini yeni keşfeden ve dış görünüşünün farklı kalıplarını defalarca görüp göstermek isteyen kızlardır..ama bu kızların yaşça ileri olanları bunu yaparsa o zaman iş vahimdir.

kendilerince haklıdırlar genç olanları. *
başlarını yana eğerek poz verirler.
genelde bikini tarzı giysilerle çektirirler. güzel görünmek için.
Belirli bir dömemin işleridir bunlar. Kabahatin büyüğü hormonlardır aslında.
popoları güzeldir bunların.

içlerindeki teşhir etme duygusunu gerçeğe dökerler. eylemcidirler.

yaptığım saptamayı sikeyim çok afedersiniz.
emodur değilse 3 vakte emo olacaktır.
çektiği fotoğrafı facebook'a eklemekte gecikmeyecek kızlardır. erkekler o resimlere bakacak, mesaj atacaklar, bu kızlarımız da erkeklerimizle muhabbet edip mental orgazm olacaklardır. eğer erkek yakışıklı ise buluşma bile ayarlayabilirler yani, o kadar. aferin sana kızım.
salak ama güzel hatunlardır. erkeklerin istediği kız tipidir. (bkz: vur ensesine al lokmasını)
fotoğraflarını çekecek birisini bulamamışlardır ve fotoğraf makinelerinin zamanlayıcı özelliğinden bihaberdirler bunlar.
ergen ya da emo olmaya yakın emo özentileri olabilirler bunlar.
self shot diye bilinir.
arama motorlarında bu kelimelerle yapılan aramadan önce güvenlik düzeyi artırılmalıdır.
muhtemelen fotoğrafı photoscape de berbat edip facebooka koyacak olan kızlardır.

(bkz: emo)
bunlar avm tuvaletlerinde de fotoğraf çekip facebook profili yapabilitesi yüksek olan kızlardır. bi kenara çekip "evladım bulunduğun ortamı gerektiği gibi kullan" demek gerekir.
evrimin ara basamağını oluştururlar.
nedir şu erkeklerin kızlarla alıp-veremediği.
her an eleştirmekten hoşlanıyorsunuz ama "am uğruna ölürüm" muhabbetleri yapıyorsunuz.

sizin meseleniz: "kedi ulaşamadığı ciğere pis der."
"tilki uzanamadığı üzüme koruk dermiş" meselesi.
kendisine aşık olan ergenlikten kurtulamamış güzide kızlarımızlardır güzeliğini ayna karşısında görünce daha bi fotojenik çıkıyordur belkide.
(bkz: mal)