bugün

''sigara içerken acaba estetik görünüyo muyum, görünmüyosam nası düzeltebilirim'' sorusuna cevap bulmak için tarafımdan girişilen eylem.
bir açıdan karizma tazelemektir.
bu eylemi gerçekleştiren kişi muhtemelen sigaraya havalı görünmek için başlayan biridir
yani mantık şu ki; "ben akciğerdi, solunum yollarıydı falan pek ilgilenmiyorum, yeter ki karizmatik görüniym,genç öliym cesedim yakışıklı olsun"
bir nev-i masturbasyondur.ergenlik çağında kendini ararken falan bolca yapılır.
eğer elde de bir adet kadeh varsa tadından yenmeyecek eylemdir. kadeh aynaya doğru götürülür, fizik kanunlarına göre aynadaki yansımanız da aynı anda kadehi aynaya yaklaştırır, aynada kadehler birleşir, şerefe denir, aynaya bir bruce wills bakışı atılıp sigara ağıza götürülür, olaylar gelişir.
dumanı üflerken dudakların aldığı 333 pozisyonunu seyretmek için yapılan eylem.
kadir inanır'ın sigara içme karizmasına ulaşmaya çalışan er kişinin antremanı.
toplum yapısı ve rutini kişiyi hergün kendine yabancılaştırırken, yabancılığı aşamayan ya da toplumdan dışlanma korkusuyla aşmayan insanın yalnızlığının göstergesidir. aynaya dumanı püskürtmesi böylece aynada kendini görmekten kurtulmasıdır. hayatın çoğu zaman depresyon aşıladığı insanoğlunun sessiz yardım çığlığıdır. gözyaşına gücü yetmediğinden ve bağımlılıktan bıktığından, kendi gayretiyle birşeyler oluşturmanın küçücük keyfidir. * *
sigara içmek eline yakışıyor mu yakışmıyor mu diye kontrol etme amacı güden hareket.
sigaraya başlayan ergenlık dönemindeki çocuklarımızın yaptığı harekettir. bakim nasıl içiyorum karizma oluyormuyum acaba diye yapılan davranıştır.
içilen ilk sigaradır. muhtemelen babanın paketinden aşırılmıştır ve sonu gelmeyecektir.
tuvalet yaparken sigara içen insanların istesede istemesede yaptıkları ama yaptıklarının pek farkın olmadıkları normal bir durum..şöyle ki ihtiyaç görülür bu arada sigara yanmaktadır ve ihtiyaç görüldükten sonra sifon çekilir..elleri yıkama faslına geçildiğinde sigara ağızdadır mecburen ve eller yıkanır bu arada tabi gözlerde aynadadır ve "ulan tipe bak kaydık iyice" şeklinde söylenmesi muhtemeldir..bu noktada sigaranın orda olduğunun farkına bile varmaz şahıs..*
bunu yapan mutlaka kendini övmelidir.
- ulan bu mereti çok s*kici içiyorum be.
ulan sigara içişime bile hastayım,kız olsam kesin verirdim dedirtebilecek eylemdir.
asansörle evden çıkılırken veya girilirken elinizde sigara varsa yaptığınız eylemdir.
sigara içmeye yeni yeni başlamış genç tıfılın en güzel nasıl içerim düşüncesiyle yaptığı provadır.