1. 1.
  ''sigara içerken acaba estetik görünüyo muyum, görünmüyosam nası düzeltebilirim'' sorusuna cevap bulmak için tarafımdan girişilen eylem.
  4 ... wunsch
 2. 2.
  bir açıdan karizma tazelemektir.
  3 ... dukur
 3. 3.
  bu eylemi gerçekleştiren kişi muhtemelen sigaraya havalı görünmek için başlayan biridir
  yani mantık şu ki; "ben akciğerdi, solunum yollarıydı falan pek ilgilenmiyorum, yeter ki karizmatik görüniym,genç öliym cesedim yakışıklı olsun"
  1 -1 ... undeuxtrois
 4. 4.
  bir nev-i masturbasyondur.ergenlik çağında kendini ararken falan bolca yapılır.
  1 ... veritaserum
 5. 5.
  eğer elde de bir adet kadeh varsa tadından yenmeyecek eylemdir. kadeh aynaya doğru götürülür, fizik kanunlarına göre aynadaki yansımanız da aynı anda kadehi aynaya yaklaştırır, aynada kadehler birleşir, şerefe denir, aynaya bir bruce wills bakışı atılıp sigara ağıza götürülür, olaylar gelişir.
  3 ... redwinemania
 6. 6.
  dumanı üflerken dudakların aldığı 333 pozisyonunu seyretmek için yapılan eylem.
  ... zerre
 7. 7.
  kadir inanır'ın sigara içme karizmasına ulaşmaya çalışan er kişinin antremanı.
  ... micomania
 8. 8.
  toplum yapısı ve rutini kişiyi hergün kendine yabancılaştırırken, yabancılığı aşamayan ya da toplumdan dışlanma korkusuyla aşmayan insanın yalnızlığının göstergesidir. aynaya dumanı püskürtmesi böylece aynada kendini görmekten kurtulmasıdır. hayatın çoğu zaman depresyon aşıladığı insanoğlunun sessiz yardım çığlığıdır. gözyaşına gücü yetmediğinden ve bağımlılıktan bıktığından, kendi gayretiyle birşeyler oluşturmanın küçücük keyfidir. * *
  ... legend of the stranger
 9. 9.
  sigara içmek eline yakışıyor mu yakışmıyor mu diye kontrol etme amacı güden hareket.
  ... deli bozgun dolu dizgin
 10. 10.
  sigaraya başlayan ergenlık dönemindeki çocuklarımızın yaptığı harekettir. bakim nasıl içiyorum karizma oluyormuyum acaba diye yapılan davranıştır.
  ... silte