1. 1.
  Tam donanımlı bir insan olmaktır... tıp boş insan işi olduğundan zaman kaybıdır çok. Ama mimar mühendis?.. doğa ile insanın arasındaki bağı kurar, avukatlıkta o işlerde yaptığınız yamuklukları halletmenizi sağlar, pilotluk da boş zamanlarınız içindir Paraşüt pilotu olur ordan oraya atlarsınız ya da tek motorlu uçak alır kendi kendinize takılırsınız... güzel olurdu.
  2 -1 ... beyaz atletli trex
 2. 2.
  (bkz: isviçre Çakısı) boyle bir insan muhtemelen 30 yasin uzerinde olur .
  ... kullanici adim ne olsun
 3. 3.
  bu kadarını değil ama çift anadal yapıp elektrik ve makina mühendisi olan, sonra da inşaat okuyup toplam 8 senede 3 diploma sahibi olanlar var. e adam parayı bulduğunda da pilotluk eğitimi almış olabilir. pırpırlı uçaklar için. ya da hobi olarak uçak teknikeri olabilir.
  ... pilotmont 1
 4. 4.
  özetle herbokolog olmaktır ki türk halkının yüzde doksanbeşi bu sıfata doğuştan sahip. okumuşumuz bile böyle.

  misal adam jeoloji profesörü, yemeden içmeden padişahlara sövüyor.
  2 ... serdarsl06
 5. 5.
  Sadece okumuş insandır. Sosyal hayatını bilemeyiz.
  ... marvolo riddle 3
 6. 6.
  Babamdır, makine mühendisliğinin doktorasını yapmış, basın yayın mezunu, pilotluk ve kaptanlık lisanlarına sahiptir kendisi , böyle sayısalcı babanın full sözelci oğluyum..
  2 ... sanatsalpsikopat
 7. 7.
  mühendis ve yazılımcı olabilir mesela. pilot olmak zor bir şey değil onu da alırız, sadece biraz zaman ve uğraş gerek. avukatlıktan emin değilim. sayısalcı olduğum için avukatlık biraz zor gibi bunu kabul ediyorum. ama olsun, parası ile değil mi, onu da satın alırım. nahaha niahahahahaa...
  -1 ... john misty
 8. 8.
  Okul yıllarında sorulan "büyüyünce ne olacaksın evladım?" sorusuna ne cevap verdiği merak edilen insan.
  Kararsız bir ikizler burcu olabilir.
  1 ... stargate
 9. 9.
  Tıp boş insan işi olduğu için zaman kaybıdır diyerek cümleye başlayan arkadaşın hangi bölüme puanının yetmediği için Bok atma gereksinimi duyduğunu çıkarabiliriz.
  Ayrıca arkadaş mühendis diye bir meslek var her işe Onlar bakıyor sanıyor zannımca. Genel mühendis olacak
  Hem bilgisayardan anlayacak kimyadan ziraatten üstüne inşaattan çevreden endüstriden yazılımdan ... Üstüne avukat olacak her işe baktığı için başı belaya girecek kendini savunacak. Ha bu kadar işten anlayacak boş zamanlarında da uçacak beyimiz.
  Sonuç olarak akraba evliliği radyasyondan daha tehlikeli dır arkadaşlar .
  1 ... barrack27
 10. 10.
  ne güzel ya keşke olsam.
  ... heryergri