1. 1.
    kemal tahir'in kitap okurken uyguladığı metot. bir kitaptan sıkıldığınız zaman dinlenmek için vereceğiniz arayı boşa geçirmemek için başka bir kitaba yönelin ve kafanızı bu şekilde dağıtın der kendileri. ben tarih veya araştırma kitapları ile birlikte şiir ya da roman okurum. aralarda iyi oluyor.
    3 ... seffaf semsiye
  2. 2.
    Çok keyifli bir eylem. Gerçi ilk zamanlarda hikayeler birbirine girebiliyor.
    2 ... izmir paris ucagi
  3. 3.
    iki kitap birden okumaktır.
    4 kitap birden okuduğumu bilirim. Ah o boş zamanlar...
    8 ... dzenaos
  4. 4.
    Okunur ancak iki roman asla aynı anda okunmaz. Karakterler karışır, öncesinde yaşanılanlar unutulur, aklınız diğer kitapta kalır.
    Aslında çok gariptir aynı zamanda.
    Aynı anda çok sayıda dizi izlerken aynı anda birden fazla roman okuyamıyor olmak ilginçtir.
    3 -1 ... essy
  5. 5.
    ilkokulda yaptığım herkesin yapamayacağı olaydır. fareli köyün kavalcısı ile pamuk prenses ve yedi cüceleri aynı anda okumuşluğum vardır.
    ... cikarip masaya vuran erkek
  6. 6.
    ilk başlarda olaylar kahramanlar birbirine girsede zamanla cok eglenceli hale gelir birinden sıkılınca digerine geçersin.
    ... evdeki hayalet
  7. 7.
    bir aynı anda üç kitap okumak değildir. (bkz: kendimden biliyorum)
    1 ... ferrarisini satan kadin
  8. 8.
    ilkokuldaki okuma meraklısı hocamızın bize nasıl 2-3 diziyi aynı anda takip edebiliyorsunuz kitabı da bu şekilde okuyabiliriz diye bizi teşvik ettiği durumdu.

Hoca çok iyi hoştu da hep kitap hep kitap azıcık da matematik ogretseydin ya insanda matematik temeli olmayınca üzerine koymaya çalıştığı her sey yıkılıyor. Bak yine sinirlendim .
    1 ... parcalibulutlu
  9. 9.
    Hiç bir sorun olmuyor ama daha kolay unutabilirsiniz.
    ... septisyenkisi
  10. 10.
    ülkemizdeki fantezi özgürlüğünün en net göstergesidir.
    ... holiganizm